11-letni metalowiec z talent show spotkał się z Ozzym

Jakub Gańko
29.04.2016 10:57
11-letni metalowiec z talent show spotkał się z Ozzym Fot. Sputnik / East News

Marzyliście za dzieciaka, żeby spotkać się z Księciem Ciemności? Macie czego zazdrościć temu uczestnikowi australijskiego talent show...

Callum McPhie nie jest zwyczajnym 11-letnim chłopcem. Zamiast bawić się klockami, grać na PlayStation i wychodzić na boisko do rówieśników z podwórka, dba o całkiem poważny rozwój swojej kariery muzycznej. Ta też nie jest wcale związana ze śpiewaniem utworów z dobranocek czy innej typowo dziecięcej twórczości, co udowodnił już kilkukrotnie w australijskiej edycji popularnego talent show.

11-latek pokazał duszę prawdziwego metalowca, wykonując w nim utwory „Enter Sandman” Metalliki oraz „Crazy Train” Ozzy'ego Osbourne'a. Przypomnijmy sobie to ostatnie wykonanie:

Występ zrobił na tyle duże wrażenie na obecnej w jury programu Kelly Osbourne, że obiecała mu spotkanie ze swoim sławnym ojcem. Obietnicy stało się zadość przed koncertem Black Sabbath w Sydney.

23 kwietnia 2016 grupa Ozzy'ego Osbourne'a wystąpiła w Sydney Olympic Park. Callum oraz jego rodzice nie tylko otrzymali najlepsze miejscówki na to wydarzenie, lecz także zostali zaproszeni na poprzedzającą je próbę. Dzięki staraniom Kelly Osbourne młodzieniec mógł spotkać we własnej osobie swojego idola.

Powiedział, że doskonale wie, kim jestem, a jego córka, Kelly, wszystko mu o mnie opowiedziała. Nie byłem w szoku, byłem po prostu strasznie szczęśliwy, że Kelly mnie zaprosiła i pomogła poznać Ozzy'ego.

11-latek z pewnością włożył mnóstwo pracy w naukę gry na gitarze, by odpowiednio przygotować się do występu w talent show, ale jak pokazuje powyższa historia, opłacało się. Jak sam przyznał, nigdy nie przyszło mu do głowy, że cała ta sytuacja pozwoli mu poznać Ozzy'ego, ani że kiedykolwiek usłyszy on jego wykonanie swojego utworu.

Chłopiec udostępnił kolekcję zdjęć ze spotkania z Black Sabbath na swoim Facebooku:

Ostatnimi czasy rock i metal zajęły stałe miejsce w telewizyjnych programach dla młodych talentów. Oprócz Calluma mogliśmy już oglądać niesamowite wykonania Led Zeppelin, a nawet Suicide Silence. Młodziutka Maria Paniukowa oczarowała wszystkich swoją wersją utworu Scorpions, a śpiewaczka operowa zaskoczyła sięgnięciem po AC/DC...

Jak Wam się podobał „Crazy Train” w wykonaniu Calluma?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.