11-letnia wokalistka zszokowała jurorów "Mam Talent". Bez wahania wcisnęli Złoty Przycisk [WIDEO]

10.05.2023 15:07
Wokalistka Fot. shutterstock.com; zdjęcie poglądowe

Niepozorna dziewczynka posiada niesamowity wokal, który zachwycił publiczność i jurorów. Zresztą przekonajcie się sami.

Zachęcamy Was do odwiedzenia naszego Facebooka oraz Instagrama.

W talent show coraz częściej pojawiają się utalentowane dzieci, które już w młodym wieku wypadają jak profesjonaliści i wprawiają w zakłopotanie dorosłych. W 16. edycji brytyjskiej edycji programu ''Mam Talent'' pojawiła się drobniutka 11-latka, która sprawiła, że jurorom opadły szczęki. Jedna z nich postanowiła wcisnąć złoty przycisk, dzięki czemu dziewczynka automatycznie przeszła do półfinału programu. Posłuchajcie, jak silny i piękny głos ma ta niepozorna nastolatka. 

11-letnia wokalistka zszokowała jurorów "Mam Talent". Bez wahania wcisnęli Złoty Przycisk [WIDEO]

W programie ''Mam Talent'' mogą wziąć udział osoby w różnym wieku i o wielu talentach. Nie brakuje zatem wokalistów i okazuje się, że już w młodym wieku można mieć naprawdę dobry warsztat i wprawić w zakłopotanie jurorów. Gdy drobniutka Olivia Lynes pojawiła się na scenie, jurorzy zaczęli stresować się razem z nią - w końcu występ na tak ogromnej scenie dla małego dziecka to spore wyzwanie. 

Mimo tego 11-latka wzięła się w garść i zaśpiewała piosenkę "Defying Gravity" z musicalu "Wicked". Dziewczynka posiada mocny głos oraz bardzo dobrą technikę i w okamgnieniu zachwyciła jurorów oraz publiczność. Nic zatem dziwnego, że po jej krótkim występie jurorka Amanda Holden postanowiła wcisnąć Złoty Przycisk. 

Nastolatka przeszła do półfinału ''Mam Talent'' i trzymamy kciuki za jej kolejne występy. Na pewno sporo namiesza w programie, liczymy, że zajmie wysokie miejsce i dalej będzie rozwijać swój niesamowity wokal. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.