15-letnia finalistka "The Voice Kids 3" zachwyciła coverem "Dziwny jest ten świat". Jurorzy mieli łzy w oczach

24.02.2020 13:40
The Voice Kids 3|undefined Fot. kadr z wideo The Voice Kids 3

Posłuchajcie, jak dziewczyna poradziła sobie ze słynnym hitem Czesława Niemena.

Za nami finał The Voice Kids 3. Zwycięzcą został Marcin Maciejczak z zespołu Dawida Kwiatkowskiego, który pokonał Hanię Sztachańską z drużyny Tomsona i Barona oraz Natalię Kawalec z zespołu Cleo. W ostatnim odcinku usłyszeliśmy wiele ciekawych utworów, ale szczególnie jedno wykonanie zapadło widzom w pamięć.

The Voice Kids 3: Natalia Kawalec zachwyciła coverem Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat"

15-letnia Natalia Kawalec zaśpiewała cover słynnej piosenki Czesława Niemena "Dziwny jest ten świat". Utwór z 1967 roku nadal jest często wykonywany przez wokalistów, którzy chcą pochwalić się swoim silnym głosem. Okazało się, że Natalia mimo młodego wieku, świetnie odnalazła się w repertuarze Niemena i doprowadziła jurorów do łez. Posłuchajcie, jak wykonała "Dziwny jest ten świat":

Przeczytaj także

Cleo tak podsumowała występ dziewczynki:

Ten utwór ma ponad pięćdziesiąt lat, a cały czas te prawdy w nim zawarte są bardzo ważne i bardzo na czasie. Trafiłaś prosto w nasze serca tym przekazem, tym utworem. Jestem niesamowicie z ciebie dumna.

Zobacz także: 11-letni uczestnik talent show wzruszył jurorów do łez. Zagrał utwór, który skomponował dla matki [WIDEO]

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.