11-letni uczestnik talent show wzruszył jurorów do łez. Zagrał utwór, który skomponował dla matki [WIDEO]

07.01.2020 17:21
The Voice Kids 3|undefined Fot. kadr z wideo

Tak wzruszającego występu już dawno nie widzieliście!

To już 3. edycja popularnego show The Voice Kids, w którym jurorzy początkowo nie widzą uczestników i mali wokaliści muszą tak zaśpiewać, by przekonać do siebie jurorów. W 3. odcinku pojawił się 11-letni Paweł Madzia. Chłopak wzruszył jurorów oraz publiczność i jest uważany za jednego z faworytów show.

11-letni uczestnik talent show wzruszył jurorów do łez. Zagrał utwór, który skomponował dla matki [WIDEO]

Chłopczyk wykonał utwór Zbigniewa Wodeckiego i Kayah "Chwytaj dzień" i jego anielski głos sprawił, że Cleo postanowiła go zaprosić do swojej drużyny. Na początku utworu chłopiec śpiewał niezrozumiałe słowa i okazało się, że w taki właśnie sposób Zbigniew Wodecki nucił tę melodię, by jej nie zapomnieć.

Cleo poprosiła chłopca o wykonanie jeszcze jednej piosenki i Paweł zagrał utwór, który napisał dla swojej matki. 11-latek sam komponuje na fortepianie i jego wzruszająca piosenka wycisnęła łzy u jurorów. Przygotujcie chusteczki.

Przeczytaj także

22 maja 2017 roku pojawiła się bardzo smutna informacja - w wieku 67 lat zmarł Zbigniew Wodecki. Piosenkarz i instrumentalista najbardziej lubił występować ze skrzypcami oraz trąbką i nie ma chyba nikogo, kto nie znałby jego ponadczasowych piosenek "Lubię wracać tam, gdzie byłem", czy "Zacznij od Bacha".

Zobacz także: Uczestnik w roli Zbigniewa Wodeckiego wzruszył jury w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.