15 teledysków bez muzyki

Magda Słomka
03.12.2015 14:09
15 teledysków bez muzyki Fot. kadr z wideo

Jedni oglądają seriale, drudzy czytają plotkarskie wiadomości, a Ty w wolnej chwili godzinami oglądasz teledyski? Sprawdź, jak by się prezentowały, gdyby nie było w nich słychać... muzyki.

Oczywiście nie dyskryminujemy osób z innymi zainteresowaniami oraz nie kwestionujemy obcowania ze wszystkimi powyższymi tematami. W tym wypadku skupimy się jednak na wątku klipów muzycznych. Osoby, które zwracają na nie uwagę bardziej niż inni, zazwyczaj zgłębiają swą wiedzę odnośnie tego, kto wpadł na pomysł takiego, a nie innego wideo i co działo się za kulisami nagrań.

Ciekawe czy wiele z nich zastanawiało się, jak to było naprawdę. Odgłosy otoczenia, piszczące buty, skrzypienie skórzanej kurtki, niekontrolowane pomruki wydobywające się z otworów gębowych – tak wygląda rzeczywistość...

Sprawdźcie, jak prezentują się teledyski ogołocone z tego, co najważniejsze – muzyki!

1. The Verve – „Bitter Sweet Symphony”

2. Beastie Boys – „Fight For Your Right (To Party)”

3. The White Stripes – „The Hardest Button To Button”

4. Nirvana – „Smells Like Teen Spirit”

5. Queen – „I Want To Break Free”

6. The Prodigy – „Firestarter”

7. David Bowie & Mick Jagger – „Dancing In The Street”

8. Elvis Presley – „Blue Suede Shoes”

9. Blur – „Song 2”

10. Aerosmith – „Pink”

11. Sum 41 – „In Too Deep”

12. Red Hot Chili Peppers – „Tell Me Baby”

13. Rammstein – „Du hast”

14. The Beatles – „Love Me Do”

15. Blink 182 – „All The Small Things”

Dla uduchowionych mamy dodatek w postaci filmu z papieżem Franciszkiem, który w trakcie swojej mowy... nie mówi. Jego obecność w naszym zestawieniu jest uzasadniona, w końcu głowa kościoła nagrała pop-rockową płytę... Bonusowi towarzyszy także pewne odkrycie – Franciszek lubi grupę Kiss...

Za zaprezentowaniem teledysków bez muzyki stoją głównie YouTuberzy - ukrywający się pod pseudonimem Musicless Musicvideo i Mario Wienerroither. Polacy – może czas na Was? Wyobraźcie sobie takiego Kata bez muzyki... :)

Które wideo podobało Wam się najbardziej?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.