30 Seconds To Mars zaprezentował nowy utwór „Dangerous Night”

Maciej Koprowicz
26.01.2018 10:45
30 Seconds To Mars zaprezentował nowy utwór „Dangerous Night” Fot. Wally Skalij/Los Angeles Times / Polaris/East News

Jared Leto i spółka przedstawili nowy singiel z niezatytułowanego jeszcze, piątego albumu zespołu.

Fani 30 Seconds To Mars długo już czekają na następcę płyty „Love, Lust, Faith and Dreams”, która ukazała się w 2013 roku. Zespół na 2018 roku zapowiedział jednak swój piąty krążek.

Niewiele o nim jeszcze wiadomo – nie podano do wiadomości nawet jego tytułu. Grupa braci Leto ujawniła jednak już dwa utwory, które znajdą się na jego trackliście. Po „Walk On Water”, opatrzonym efektownym patriotycznym teledyskiem, przyszedł czas na „Dangerous Night”.

Tytuł dobrze odzwierciedla zawartość – utwór nie ma wiele wspólnego z rockiem, za to z pewnością świetnie sprawdziłby się na klubowym parkiecie. Singiel wydaje się zapowiadać zdecydowany zwrot zespołu w stronę popu – posłuchajcie i oceńcie sami.

30 Seconds To Mars jeszcze w tym roku dotrze z koncertem do Polski. 18 kwietnia 2018 roku wystąpi w Atlas Arenie w Łodzi.

A co słychać w aktorskiej karierze Jareda Leto? Trwają przygotowania do „Legionu samobójców 2”, w którym aktor i rockman w jednym znów zagra Jokera. Prawdopodobnie rozbudowana w nim będzie miłosna relacja postaci Leto i Harley Quinn, granej przez Margot Robbie.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.