4 lata temu zmarł Chester Bennington. Wdowa udostępniła wzruszający post

21.07.2021 11:27
Chester Bennington z Linkin Park Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Wdowa pokazała prywatne zdjęcie Chestera, na którym widać szeroko uśmiechniętego muzyka. Trudno uwierzyć, że nie ma go już wśród nas od 4 lat...

Chester Bennington popełnił samobójstwo w swoim domu 20 lipca 2017 roku. Muzyk miał 41 lat. Stało się to w dzień urodzin Chrisa Cornella, który również popełnił samobójstwo 18 maja 2017. W 4. rocznicę odejścia wokalisty Linkin Park, wdowa po artyście opublikowała wzruszający post w social mediach. Jak wspomina swojego ukochanego?

Polecamy

4 lata temu zmarł Chester Bennington. Wdowa udostępniła wzruszający post

Talinda Bennington postanowiła wspomnieć swojego zmarłego męża w bardzo osobistym poście. Wyznała, że Chester miał świetne poczucie humoru i wszystkich bawił. Wdowa oraz dzieci mają dużo wspólnych nagrań, dzięki czemu pamiętają te wszystkie piękne chwile:

Tęsknimy za Tobą każdego dnia, byłeś najlepszą osobą, jaką poznałam. Każdego dnia widzę Ciebie w naszych dzieciach. Lilly przez wygląd i piękny głos, jest małą wersją mnie. Tyler ma Twój intelekt i wygląd (...), a Lila ma Twoje złote serce.

Talinda wyznała, że Chester żył marzeniami o ich przyszłości i jego wizja się spełnia. Dodała również:

Zrobiłabym wszystko, żebyś wrócił i dzieci Ciebie zobaczyły. Dlatego mamy nagrane nasze całe życie na domowych nagraniach, cieszę się, że nigdy nie przestałam nagrywać.

Wdowa zwróciła się również, by wspierać osoby, które mogą mieć myśli samobójcze. Podała odpowiednie namiary do doświadczonych osób, które mogą pomóc w takiej sytuacji.

Przeczytajcie cały wpis:

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.