69: Robert „Litza” Friedrich

Jakub Gańko
20.05.2016 17:21
69: Robert „Litza” Friedrich Fot. kadr z wideo

Czego nie wiecie o Litzy? Sprawdźcie z naszego błyskawicznego, spontanicznego wywiadu w 69 sekund.

Robert „Litza” Friedrich to postać, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez lata muzyk Acid Drinkers, w swoim rozbudowanym portfolio ma współprace z takimi zespołami jak Turbo i Kazik Na Żywo. Od 2010 roku tworzy zespół Luxtorpeda, który 1 kwietnia 2016 roku wydał swój czwarty album zatytułowany „MYWASWYNAS”.

Co jednak oprócz muzycznej strony? W nowym cyklu serwisu Antyradio.pl postanowiliśmy przepytać Litzę nie tylko o tematy związane z muzyką, lecz także bardziej niespodziewane i osobiste kwestie. Aby rzecz utrudnić, ograniczyliśmy go formułą 69 sekund - w związku z czym odpowiedzi siłą rzeczy musiały być spontaniczne i pozbawione wcześniejszego przygotowania.

Zobaczcie pierwszy odcinek naszego 69, w którym przepytaliśmy Litzę:

A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o ostatnim krążku Luxtorpedy, zapraszamy do dwóch części naszego wywiadu, w którym Krzysztof „Kmieta” Kmiecik i Tomasz „Krzyżyk” Krzyżaniak opowiedzieli o kulisach powstawania „MYWASWYNAS” i zawartych na tym albumie utworach.

Jak Wam się podobał szybki wywiad z Litzą?

Jakub Gańko Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.