70 utworów Slipknota w 7 minut

Aleksandra Degórska
06.09.2016 10:55
70 utworów Slipknota w 7 minut Fot. kadr z wideo

Szybka powtórka z dyskografii zespołu? Otóż jest to możliwe i to w kilka minut.

Jak każdy prawdziwy fan Slipknota znasz wszystkie płyty, potrafisz z niczego zrobić maskę swojego ulubionego muzyka, warczysz do mikrofonu udając Coreya Taylora i wygrywasz wszelkie konkursy związane z wiedzą dotyczącą zespołu.

Zatem, gdy pojawia się tylko jakaś ciekawostka związana z kapelą cieszysz się jak mały dzieciak. Dobrze trafiłeś, bo właśnie jeden z kreatywnych YouTuberów podjął się wyzwania wykonania 70 utworów w 7 minut.

Za wideo odpowiedzialny jest Paschalis Theotokis, który słynie z tego typu nagrań. Tym razem jednak nie pojawił się w pojedynkę, jak to miał w zwyczaju. Do swojego klaustrofobicznego pokoiku, w którym występuje, zaprosił paru kumpli, którzy udają poszczególnych muzyków kapeli. Sam wcielił się w Coreya Taylora wydzierając się w kolejnych numerach Slipknota.

Oczywiście artyści zadbali o odpowiedni strój nawiązując do okładki debiutanckiej płyty zespołu, żeby wyglądać naprawdę wiarygodnie.

Posłuchajcie, jak w 7 minut można wykonać aż 70 utworów kapeli:

Jak widać niewielkie pomieszczenie jest zdecydowanie za małe, żeby pomieścić tylu rozszalałych muzyków naprawdę głośno rozrabiających. Tym samym kadry z pokoju przeplatają się na zmianę z plenerem. W kilka minut artyści pokazali utwory od płyty „Slipknot” z 1999 roku do „.5: The Gray Chapter”.

Paschalis Theotokis w ramach MAYgadeth postanowił również w krótkim czasie wykonać w całości płyty Megadeth - „Countdown To Extinction”, „Rust in Peace” oraz „Youthanasia”. Co więcej artysta ma na swoim koncie 75 utworów Lamb of God odegranych w 7 minut czy 80 utworów Machine Head w 8 minut.

Jak Wam się podoba pomysł zagrania 70 utworów Slipknota w 7 minut?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.