80 tysięcy fanów KISS zaśpiewało "Rock and Roll All Nite" na koncercie [WIDEO]

07.05.2019 10:18
KISS|undefined Fot. ASSOCIATED PRESS/East News

Na jednym z ostatnich koncertów KISS w Meksyku ogromny tłum zaśpiewał bez wsparcia wokalisty refren "Rock and Roll All Nite". Pokaźny chór robi wrażenie.

Jakość koncertów zależy nie tylko od przygotowania oraz profesjonalizmu muzyków i obsługi miejsca, w którym występują. Równie ważne są reakcje publiczności, która często sprawia, że kiepskie nagłośnienie, zmęczenie artystów i złośliwość sprzętu nie ma znaczenia. Kiedy tysiące gardeł zgodnie śpiewa i skacze w rytm muzyki, robi to wrażenie nawet na tych artystach, którzy koncertują od kilkudziesięciu lat.

Przeczytaj także

80 tysięcy fanów KISS zaśpiewało "Rock and Roll All Nite" 

Szczególnie jeśli tłum liczy sobie aż 80 tysięcy osób. Tak było w przypadku jednego z ostatnich koncertów grupy KISS w Meksyku. Muzycy żegnają się z fanami na trasie End of The Road, na której nie brakuje hitów w setliście. Jeden z najpopularniejszych numerów z repertuaru formacji "Rock and Roll All Nite" tym razem został zaśpiewany przez tłum fanów pod sceną. Zespół zamieścił na swoim oficjalnym kanale na YouTubie nagranie z tego wydarzenia, rockowy chór naprawdę robi duże wrażenie:

KISS wystąpi w Polsce w 2019 roku 

Grupa KISS wystąpi również na koncercie w Polsce. Po 45 latach działalności muzycy pożegnają się ze swoimi fanami występem na TAURON Arenie Kraków. Impreza odbędzie się 18 czerwca 2019 roku, a serwis Antyradio.pl objął wydarzenie patronatem.  

Zobacz też: >>Gene Simmons połamał statyw do mikrofonu na koncercie<<

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.