Gene Simmons połamał statyw do mikrofonu na koncercie KISS [WIDEO]

Joanna Chojnacka
14.03.2019 15:59
KISS|undefined Fot. kadr z wideo

Podczas jednego z ostatnich koncertów KISS, basistę i wokalistę formacji poniosło. Muzyk w trakcie grania złamał statyw do mikrofonu. 

Grupa KISS przebywa aktualnie na jednej z najważniejszych tras koncertowych w życiu muzyków. Po 45 latach kariery zespół zdecydował się zakończyć działalność i pożegnać z fanami na całym świecie. Jeden z wieńczących karierę rockmanów występów odbył się w Moline, gdzie Gene Simmons podczas występu uszkodził sprzęt.

Przeczytaj także

Gene Simmons połamał statyw do mikrofonu na koncercie KISS

Wypadki techniczne zdarzają się na koncertach bardzo często. Każda taka sytuacja to test nie tylko dla ich nerwów, ale też obsługi technicznej. Kiedy statyw do mikrofonu Simmonsa z KISS złamał się podczas koncertu, pracownicy obsługi uratowali sytuację w kilkanaście sekund. Na scenie momentalnie pojawił się zapasowy mikrofon, a show mogło trwać dalej. Publiczność ani Gene Simmons nie przejęli się sytuacją, kiedy tylko problemy techniczne zostały zażegnane wybrzmiał utwór "God of Thunder", a muzyk wzniósł się pod sufit na ruchomej platformie.

KISS wystąpi na koncercie w Polsce w 2019 roku

Grupa KISS zagra w Polsce już 18 czerwca 2019 roku. Koncert odbędzie się w ramach ich pożegnalnej trasy End of the Road. Zespół wystąpi w krakowskiej TAURON Arenie. W sieci pojawiły się już nagrania z innych koncertów KISS na tournee. Najprawdopodobniej polska odsłona wydarzenia, będzie wyglądała bardzo podobnie.

Zobacz też: >>Znamy set KISS z pożegnalnej trasy. To zagrają w Polsce?<<

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.