A co jeśli hit "Bad Guy" Billie Eilish napisałby Green Day? [AUDIO]

12.09.2019 13:44
A co jeśli hit "Bad Guy" Billie Eilish napisałby Green Day? [AUDIO] Fot. What If Billie Eilish's BAD GUY Was By GREEN DAY?/youtube.com

Niedawno w sieci pojawiło się bardzo ciekawe wideo, które prezentuje jak hit "Bad Guy" autorstwa Billie Eilish brzmiałby, gdyby napisał go Green Day. Posłuchajcie interesującego coveru.

"Bad Guy" był jednym z największych przebojów lata 2019 roku. W pewnym momencie trudno było się uwolnić od imprezowej linii basu i charakterystycznego refrenu kończącego się słowami "I'm a baaaad guyyyy... DUH!". Utwór w końcu skoczył na listę najlepiej sprzedających się singli w USA, a w Polsce przez kilka tygodni królował wraz z "Old Town Road" Lil Nas X i Billy'ego Cyrusa na listach przebojów w okresie wakacyjnym.

A co gdyby Bad Guy grał Green Day?

Na kanale youtube'owym NateWantsToBattle - Give Heart Records pojawił się ciekawy cover. Mianowicie Nate przygotował utwór "Bad Guy" w wersji Green Daya. Piosenka nastolatki o dziwo idealnie sprawdza się jako utwór emo-punkowy. Zresztą posłuchajcie sami:

Przeczytaj także

Przypomnijmy, że Billie Eilish jest bardzo popularna wśród rockowych muzyków - w końcu została skomplementowana już wielokrotnie przez Dave'a Grohla z Foo Fighters, czy Josha Homme'ego z Queens of the Stone Age. Jej debiutancki album jest jednym z najlepiej sprzedających się krążków w 2019 roku.

Green Day natomiast niedawno zapowiedział album "Father Of All Mother Fuckers" i opublikował tytułowy singiel z tego krążka. Oprócz tego panowie ogłosili Hella Mega Tour 2020 z gościnnym udziałem Fall Out Boy i Weezera. Trasa koncertowa obejmie Azję, Europę i USA. Na razie w planach nie ma koncertu w Polsce, ale zespoły zapowiedziały, że kolejne imprezy będą stopniowo dodawane do Hella Mega Tour. 

Zobacz także: Dave Grohl o Billie Eilish: "Dzięki niej wierzę, że rock nie umrze. Przypomina mi Morriseya"

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.