Green Day, Fall Out Boy i Weezer wydali nowe single i zapowiedzieli wspólną trasę

11.09.2019 10:25
Green Day Fall Out Boy Weezer|undefined Fot. . EMMANUEL DUNAND/AFP/EAST NEWS

Green Day, Fall Out Boy i Weezer ogłosili, że wybiorą się na wspólną trasę koncertową. Zespoły wydały również single, które promują nowe wydawnictwa.

Wszystko zaczęło się naprawdę niewinnie. Billy Joe Armstrong umieścił komentarz pod postem Rainna Wilsona, serialowego Dwighta z "The Office". Muzyk oznaczył swoich kolegów, Riversa Cuomo z Weezera i Pete'a Wentz z Fall Out Boy. Billy napisał "Hella Mega", a fani rozpoczęli śledztwo. Okazało się, że na portalach społecznościowych powstał profil Hella Mega, na którym znajduje się filmik. Na krótkim nagraniu Billy Joe Armstrong wykonuje piosenkę "Wake Me Up When September Ends". Muzyk zamienia słowa utworu na "Wake me up on September 10th". Okazało się, że Fall Out Boy, Weezer i Green Day wystąpili 10 września 2019 roku w Whisky A Go Go na Sunset Strip w Los Angeles. To był tylko przedsmak tego, co czeka fanów w 2020 roku.

Green Day, Fall Out Boy i Weezer wydali nowe single i zapowiedzieli wspólną trasę

Na stronie HellaMegaTour.com można sprawdzić daty koncertów. Trasa obejmie Europę i Stany Zjednoczone. 10 września 2019 roku kapele nie tylko podzieliły się informacją o wspólnym tournee, ale także każdy z zespołów opublikował nowy singiel. 

Przeczytaj także

Green Day wydał nowy singiel. Jak brzmi "Father Of All..."?

Green Day powraca i prezentuje słuchaczom nowy singiel. A to nie wszystko! Okazuje się, że kapela ogłosiła również datę premiery najnowszego albumu. Fani nie mogą się doczekać, aż krążek ujrzy światło dzienne. "Father Of All..." będzie pierwszym wydawnictwem zespołu od czasu "Revolution Radio", który został wydany w 2016 roku.

"Father Of All..." pojawi się na najnowszej płycie, która będzie zatytułowana tak, jak singiel. Premiera albumu odbędzie się 7 lutego 2020 roku.

Fall Out Boy prezentuje nowy singiel. Posłuchajcie "Dear Future Self (Hands Up)"

Muzycy współpracowali z Wyclefem Jeanem. Informacja o "Dear Future Self (Hands Up)" pojawiła się 10 września na social mediach. Kapela powiadomiła również fanów o nadchodzącym wydawnictwie. "Greatest Hits: Believers Never Die - Volume 2" ujrzy światło dzienne 15 listopada 2019 roku.

Weezer opublikował singiel. Jak brzmi "The End Of The Game"?

Kapela powstała w 1992 roku. Założycielami byli Rivers Cuomo, Patrick Wilson, Matt Sharp i Jason Cropper. Kapela ma na swoim koncie kilkanaście stydujnych albumów. 10 września 2019 roku do sieci trafił najnowsza piosenka zespołu.

Okazuje się, że kapela ma w planach również wydanie albumu. "Van Weezer" zadebiutuje 15 maja 2020 roku.

Zobacz także: Zobacz występ 15-letniego wokalisty Green Day z 1987 roku

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.