A gdyby w „Star Wars” wykorzystano twórczość Black Sabbath?

Aleksandra Degórska
09.03.2018 17:11
Kadr ze Star Wars i Ozzy Osbourne z Black Sabbath|undefined Fot. kadr z wideo; Amy Harris/Invision/AP/link/ East News

„War Pigs” i kadry ze wszystkich części „Gwiezdnych Wojen”? Zobaczcie, jak te dwa elementy ze sobą współgrają.

Mashupy robią naprawdę wrażenie - Depeche Mode i The Cure, Queens Of The Stone Age i Kanye West, Linkin Park i Bring Me The Horizon - często takie przeróbki wywołują uśmiech na twarzy, ale to co za moment obejrzycie wcale nie rozśmiesza, a raczej skłania do refleksji.

Bo może to właśnie utwory Black Sabbath powinny pojawić się w soundtracku „Gwiezdnych Wojen”? Jeden z fanów stworzył nagranie, w którym połączył różne kadry z gwiezdnej sagi i jako podkładu użył utworu „War Pigs” z płyty Paranoid.

Co ciekawe takie połączenie prezentuje się naprawdę dobrze. Sam Ozzy zainteresował się nagraniem i udostępnił je na swoich kanałach w social mediach. Zobaczcie zatem, jak świat Black Sabbath i „Star Wars” bardzo do siebie pasuje.

Fani „Star Wars” teraz niecierpliwie czekają na film „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”. Będzie to drugi obraz z cyklu „Gwiezdne wojny – historie”, który nie należy do sagi o rodzinie Skywalkerów. Wokół produkcji pojawiło się trochę kontrowersji - m.in. jeden z francuskich artystów oskarżył Disneya o plagiat plakatów do filmu o Hanie Solo. Produkcja pojawi się 25 maja 2018 roku.

Ozzy Osbourne w Polsce - bilety

Impact Festival 2018 odbędzie się w Tauron Arenie Kraków 26 czerwca 2018. Headlinerem imprezy jest Ozzy Osbourne, któremu będą towarzyszyć m.in. Zakk Wylde. Pierwszym ogłoszonym supportem jest Bullet For My Valentine, natomiast drugim Galactic Empire, który tworzy metalowe covery motywów właśnie z „Gwiezdnych wojen”. Bilety kupicie na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.