Jak AC/DC brzmiał w 1976 roku na koncercie w australijskim liceum? [WIDEO]

01.07.2019 17:19
AC/DC|undefined Fot. imago/STAR-MEDIA/EAST NEWS

Obejrzyjcie archiwalne nagranie z 1976 roku, gdy AC/DC dopiero rozkręcał swoją karierę.

Początki bywają naprawdę trudne, wie o tym chyba każdy muzyk. Chętnych na zdobycie kontraktu w wytwórni jest naprawdę sporo, w końcu nikt nie chce grać całe swoje życie w klubach dla 10 osób. Niestety na samym początku muzycznej kariery trudno jest się przebić, a gdy już coś ruszy, nie zawsze łatwo to utrzymać. Po latach, gdy muzycy oglądają archiwalne nagrania z pierwszych koncertów łapią się głowę widząc to, co kiedyś reprezentowali na scenie. Fani nie zawsze są tak krytyczni i chętnie oglądają stare nagrania z przeszłości.

Jak AC/DC brzmiał w 1976 roku na koncercie w australijskim liceum? [WIDEO]

AC/DC swoją pierwszą płytę "High Voltage" wydał w Australii w 1975 roku. Jak wówczas brzmiała kapela? Fani AC/DC odnaleźli w odmętach internetu nagranie występu z 1976. Grupa zagrała w liceum w St. Albans w Australii. Chociaż wideo oczywiście jest słabej jakości, to jednak łatwo rozpoznać szkolny mundurek Angusa Younga i usłyszeć charakterystyczny głos Bona Scotta. 

Przeczytaj także

Jeżeli macie ochotę na więcej tego typu archiwalnych nagrań, to polecamy również akustyczny występ Guns N' Roses z 1986 roku oraz występ Rage Against The Machine z 1992. Co więcej, niedawno internauci przypomnieli sobie o archiwalnych nagraniach z 1996 roku z targów muzycznych, na których Eddie Van Halen wprawił w zakłopotanie widzów targów muzycznych.

Zobacz także: Jak 18-letni Dimebag Darrell grał w 1984 roku? Przez to wideo nabawicie się kompleksów

 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.