Adam Lambert sparodiował „Bohemian Rhapsody”

Aleksandra Degórska
20.10.2015 10:25
Adam Lambert sparodiował „Bohemian Rhapsody” Fot. kadr z wideo

Czy wypada żartować sobie z wielkich rockowych utworów? Zobaczcie, jak wokalista współpracujący obecnie z Queen wygłupia się wykonując przebój zespołu.

Miłość do Queen nie zna granic. Alan Carr podczas swojego komediowego show „Chatty Man” poprosił wiernego fana Queen, który obecnie koncertuje z zespołem - Adama Lamberta - o to, by wspólnie odtworzyć fragment teledysku do „Bohemian Rhapsody”. Charakterystyczne ujęcie z klipu, przedstawiające cztery głowy na ciemnym tle przy świetle padającym z góry, zostało wykorzystane przez duet w ciekawy sposób, bowiem widzimy artystów podwójnie. Komediant założył nawet czarną perukę, która miała chyba go upodobnić do Mercury’ego, przygotowanie było więc pierwsza klasa.

Faceci przekomarzają się prowadząc wokalny bój o prym na scenie. Lambert, tak jak miał to w zwyczaju Freddie, trzyma mikrofon z połową statywu, zaś Alan szaleje na gitarze, na której de facto nie umie grać (śpiew idzie mu również średnio). Komik macha czupryną z taką werwą, że w pewnym momencie mu osuwa się z głowy. Jak się bawić, to na całego.

Popatrzcie, jak artyści poradzili sobie z tą parodią:

Adam Lambert jest fanem Queen, o czym świadczy chociażby to, że na przesłuchaniach do programu American Idol wykonał właśnie utwór „Bohemian Rhapsody”. Od tego momentu rozpoczęła się tez jego wielka kariera. Już w 2011 roku Lambert podczas MTV Europe Music Awards wykonał wraz z Queen parę utworów, a ten występ tak przypadł wszystkim do gustu, że grupa wybrała się z wokalistą w trasę koncertową w 2012 roku. Jak przyznaje sam Adam Lambert nie uważa siebie za lidera zespołu, bowiem nikt nie zdoła zastąpić Freddiego Mercury’ego.

Kompozycja „Bohemian Rhapsody” doczekała się przeróżnych wersji, które naprawdę zadziwiają. Można ten utwór wykonać na organach, w wersji reggae albo w samochodzie łapiąc się za piersi, natomiast Kanye West na własnej skórze przekonał się, że łatwo jest przeliczyć swoje siły.

Jak Wam się podoba parodia Adama Lamberta na „Bohemian Rhapsody”?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.