Aktorzy odwzorowali koncert Live Aid na potrzeby biografii Queen

Aleksandra Degórska
13.09.2017 15:12
Aktorzy odwzorowali koncert Live Aid na potrzeby biografii Queen Fot. kadr z wideo

Rami Malek oraz inni aktorzy wcielający się w role muzyków Queen odegrali scenę z filmu „Bohemian Rhapsody” związaną z jednym z najważniejszych występów zespołu.

Na ten film czekają wszyscy fani Queen. Wokół obrazu zatytułowanego „Bohemian Rhapsody było sporo kontrowersji, bowiem początkowo Freddiego Mercury'ego miał zagrać Sacha Baron Cohen. Jednak różnice artystyczne w 2013 roku spowodowały, że komik nie otrzymał tej roli i mówiło się, że we Freddiego wcieli się Ben Whishaw znany m.in. ze „Spectre”.

W końcu jednak okazało się, że wokalistę Queen zagra Rami Malek. Film pojawi się w kinach 25 grudnia 2018 roku i ma pokazać historię zespołu od wydania albumu „A Night at the Opera” do legendarnego występu na koncercie Live Aid w 1985 roku.

Perkusistę Rogera Taylora zagra Ben Hardy znany z filmu „X-Men: Apocalypse”, natomiast rolę gitarzysty Briana Maya odegra brytyjski aktor filmowy i telewizyjny Gwilym Lee. W postać basisty Johna Deacona wcieli się Joe Mazzello, który zagrał w biografii Marka Zuckerberga „The Social Network”. Już pierwsza fotografia przedstawiająca Ramiego Maleka jako Freddiego podgrzała atmosferę, jak również wieść, że komik Mike Myers pojawi się w produkcji.

Ciekawi, jak aktorzy odgrywają scenę przedstawiającą koncert Queen na Live Aid? Zobaczcie nagranie, które pokazuje kulisy filmu.

Obejrzyjcie również zdjęcia z tego wydarzenia:

Tymczasem zespół Queen wystąpi niedługo wraz z Adamem Lambertem w Łodzi. Koncert odbędzie się 6 listopada 2017 roku.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.