Alice Cooper zagra Heroda w musicalu „Jesus Christ Superstar”

Aleksandra Degórska
16.03.2018 12:35
Alice Cooper w roli Heroda w Jesus Christ Super Star|undefined Fot. kadr z wideo

W takiej roli jeszcze go nie widzieliście! Zobaczcie trailer wydarzenia „Jesus Christ Superstar Live in Concert”.

 Andrew Lloyd Webber ma na swoim koncie wiele musicali, które okazały się prawdziwymi hitami i nadal zbierają mnóstwo publiczności na całym świecie. Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby tytułu „Jesus Christ Superstar”. Rock opera z przełomu lat 60.-70. opowiada o ostatnim tygodniu życia Jezusa Chrystusa. Widzowie pierwszy raz obejrzeli musical w 1971 roku w Mark Hellinger Theatre na Broadwayu.

W ramach wyjątkowego eventu NBC Jesus Christ Superstar Live in Concert1 kwietnia 2018 w Marcy Armory na Broohklynie w Nowym Jorku usłyszymy Alice Coopera, który wcieli się w rolę Heroda. Za produkcję scenicznej wersji musicalu odpowiedzialni są Andrew Lloyd Webber, Tim Rice, Marc Platt, Craig Zadan, Neil Meron, John Legend, Mike Jackson, Ty Stiklorius i Alex Rudzinski.

W roli Jezusa Chrystusa zobaczymy Johna Legenda, natomiast Sara Bareilles zagra Marię Magdalenę. Za reżyserię odpowiedzialny jest David Leveaux. Zobaczcie trailer zapowiadający to wydarzenie:

Alice Cooper - nowa płyta

Muzyk wcale nie zwalnia tempa i 28 lipca 2017 roku wydał album „Paranormal” i jest to pierwszy od 6 lat jego studyjny krążek. Na wydawnictwie znajdziemy utwory zarejestrowane w Nashville z wieloletnim współpracownikiem Coopera - Bobem Ezrinem. Co ciekawe utwór „The Sound Of A” wokalista stworzył samodzielnie jeszcze w 1967 roku.

Hollywood Vampires w Polsce - bilety

W ramach projektu Hollywood Vampires na jednej scenie zagrają Johnny Depp, Alice Cooper i Joe Perry. Koncert odbędzie się 12 czerwca 2018 na Torwarze w Warszawie. Bilety od 179 złotych możecie zakupić na ebilet.pl.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.