Alter Bridge pokazał animowany klip do "Silver Tongue". Obrazy pożerają ludzi w muzeum [WIDEO]

03.08.2022 16:36
Alter Bridge Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Nowy singiel Alter Bridge to zapowiedź albumu "Pawns & Kings". Premiera już jesienią!

Alter Bridge niedługo wyda nowy album i właśnie podzielił się kolejnym singlem – metalowym utworem "Silver Tongue". Singiel ten jest jednym z trudniejszych utworów w aktualnym katalogu dokonań zespołu. Jak brzmi najnowszy utwór Alter Bridge?

Polecamy

Alter Bridge pokazał animowany klip do "Silver Tongue". Obrazy pożerają ludzi w muzeum [WIDEO]

W teledysk do utworu "Silver Tongue" opowiedziana jest historia postaci, które ulegają urokowi pięknego obrazu i są przez niego zniewolone. Obraz przekształca się, aby odsłonić swoją prawdziwą naturę i zaczyna dominować nad postaciami, zmuszając je do walk w klasycznym starciu dobra ze złem. Animowany teledysk do "Silver Tongue" został stworzony i wyreżyserowany przez Ollie Jonesa z Better Feeling Films (Myles Kennedy, Prodigy, Psychedelic Porn Crumpets).

Siódmy album zespołu, "Pawns & Kings" ukaże się na całym świecie 14 października 2022. Na nowym albumie zespół ponownie działa z wieloletnim współpracownikiem i producentem Michaelem “Elvisem” Baskettem, aby stworzyć kolekcję niezapomnianych nowości w imponującym katalogu grupy.

Począwszy od otwierającego krążek "This Is War" po tytułowy "Pawns & Kings", Alter Bridge powraca z płytą pełną intensywnych utworów powstałych po tym, jak cykl ich ostatniego albumu został przerwany przez globalną pandemię. Takie kompozycje jak "Dead Among The Living", "Silver Tongue" i "Holiday" brzmią w charakterystyczny dla zespołu sposób. Opus magnum albumu - "Fable Of The Silent Son" liczy 8:29 i jest najdłuższą piosenką w dorobku zespołu. Mark Tremonti rezygnuje ze swojej drugoplanowej roli, aby wyjść na pierwszy plan w "Stay", introspektywnej balladzie.

Alter Bridge "Pawns & Kings": Tracklista 

  1. This Is War                
  2. Dead Among The Living
  3. Silver Tongue
  4. Sin After Sin
  5. Stay
  6. Holiday
  7. Fable Of The Silent Son
  8. Season Of Promise
  9. Last Man Standing
  10. Pawns & Kings
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.