Behemoth podzielił się nagraniem z jubileuszowego koncertu. Posłuchajcie "Christians To The Lions" [WIDEO]

04.11.2021 15:29
Behemoth Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Behemoth postanowił świętować 30-lecie razem ze swoimi fanami podczas specjalnego koncertu online. Zobaczcie fragment z tego wydarzenia.

31 października 2021 Behemoth zaprezentował specjalne muzyczne widowisko dostępne online. Koncert ''XXX Years Ov Blasphemy'' odbył się z okazji 30-lecia zespołu i był podzielony na 3 sety, przy czym każda część wydarzenia była poświęcona konkretnej dekadzie w historii zespołu. Zespół podzielił się właśnie fragmentem tego show.

Polecamy

Behemoth podzielił się nagraniem z jubileuszowego koncertu. Posłuchajcie "Christians To The Lions" [WIDEO]

Widowisko zostało wyreżyserowane przez Dariusza Szermanowicza z Grupy 13. Każdy set koncertu odbył się w innym miejscu. Zobaczcie, jak zabrzmiał kawałek "Christians To The Lions", który pochodzi z albumu "Thelema.6" z 2000 roku. Płyta zajęła 31. miejsce w zestawieniu OLiS.

Behemoth razem z Arch Enemy miał wybrać się w trasę "The European Siege 2021", która jednak została przesunięta na przyszły rok ze względu na obostrzenia. Nowa data jedynego występu w Polsce to 19 października 2022 roku. Zespoły zagrają w katowickiej Hali Spodek. Wszystkie zakupione bilety zachowują swoją ważność i będą honorowane w nowym terminie i miejscu wydarzenia.

Polecamy
Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.