Behemoth z kolejnym singlem. Posłuchaj "Thy Becoming Eternal" [WIDEO]

17.08.2022 11:32
Behemoth Fot. materiały prasowe Mystic Production

Zobaczcie, jak prezentuje się animowany klip do nowej piosenki Behemoth.

16 września 2022 ukaże się nowy albumu Behemotha zatytułowany "Opvs Contra Natvram", będzie to dwunasta studyjna płyta zespołu. Dziś ma swoją premierę czwarty singiel – utwór zatytułowany "Thy Becoming Eternal", który jest określany jako jeden z najbardziej "wściekłych" singli w karierze Behemoth. Zobaczcie, jak prezentuje się animowany teledysk do nowej piosenki zespołu.

Polecamy

Behemoth z kolejnym singlem. Posłuchaj "Thy Becoming Eternal" [WIDEO]

Frontman Behemoth, Adam Nergal Darski mówi o nowej kompozycji:

Oto nasza nowa propozycja z „Opvs Contra Natvram” – „Thy Becoming Eternal”. Jak zwykle staramy się żeby wszystko brzmiało i wyglądało świeżo! Film został wyprodukowany przez utalentowanego japońskiego animatora, Rubena Fro, który stworzył ten epicki krajobraz jako tło podróży dla naszego wojownika. Sam utwór to szybka i wściekła bestia z bombastycznym zakończeniem - zdecydowanie jedna z najbardziej intensywnych kompozycji w całym katalogu Behemoth. Dajcie znać, czy się zgadzacie!

Zobaczcie Klip autorstwa Rubena Fro można obejrzeć pod tym linkiem:

Album został wyprodukowany przez Behemotha, a obowiązku inżyniera dźwięku podjął się uznany producent między innymi Meshuggah, Dimmu Borgir i In Flames, Daniel Bergstrand. Miks to dzieło Joe Barresiego, którego CV obejmuje współpracę m.in. z Queens of the Stone Age, Nine Inch Nails, Alice In Chains i Tool. Joe został wybrany ze względu na swoją niezwykłą umiejętność zachowania organicznego charakteru i tożsamości nagrań studyjnych. 

Polecamy

Behemoth "Opvs Contra Natvram": Tracklista

  1. Post-God Nirvana
  2. Malaria Vvlgata
  3. The Deathless Sun
  4. Ov My Herculean Exile
  5. Neo-Spartacvs
  6. Disinheritance
  7. Off To War!
  8. Once Upon A Pale Horse
  9. Thy Becoming Eternal
  10. Versvs Christvs
Polecamy

Trasa koncertowa Behemoth, nazwana „North American Siege”, w towarzystwie Arch Enemy, Carcass i Unto Others odniosła niesamowity sukces w Ameryce. Europejska część tej trasy rozpocznie się w Dublinie, w Irlandii, już 27 września, a zakończy się 6 listopada w Oslo. 19 października zespoły wystąpią w katowickim Spodku. Latem zespół wystąpił na największych festiwalach europejskich.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.