Behemoth zapowiada trzecie piwo!

Magda Słomka
05.11.2015 17:44
Behemoth zapowiada trzecie piwo! Fot. kadr z wideo

„Heretyk”, bo taką nazwę będzie nosić kolejne piwo sygnowane nazwą kapeli, ma się ukazać „na dniach”. Zobaczcie wideo-zapowiedź napoju!

Adam „Nergal” Darski już w czerwcu 2015 roku w rozmowie z Antyradio.pl zapowiedział, że na listopad 2015 roku planowana jest premiera trzeciego piwa zespołu Behemoth, które ma być „mocne i ciężkie”.

Muzycy i Browar Perun wywiązali się z danego słowa. Nazwa wersji limitowanej trunku to „Heretyk” nawiązująca do książki Nergala zatytułowanej „Spowiedź heretyka”. Wokalista umieścił trailer piwa na swoim Instagramie. Zobaczcie!

„Heretyk” to American Amber Ale. Według wokalisty grupy Behemoth, piwo będzie dostępne w sklepach „w przeciągu kilku dni”. Co jeszcze wiemy o nowym piwie?

behe fb

W 2015 roku premierę miały dwa rodzaje piwa wydanego pod szyldem zespołu Behemoth wyprodukowane przez Browar Perun. „Sacrum” to jasne piwo w stylu belgijskim - BELGIAN IPA (ekstr. 15,0% wag, alk. 6,2% obj.) z dodatkiem australijskich chmieli. Aromat egzotycznych owoców jest zbalansowany słodową słodyczą oraz owocowo-estrowymi nutami. Zaś „Profanum” - zły brat bliźniak pierwszego piwa - to black IPA w stylu amerykańskim. Jest ciemne, kawowe, z nutami cytrusowymi – symbolizuje rześkość.

Kupicie nowe piwo Behemotha?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.