Black Label Society prezentuje nowy utwór „All That Once Shined”

Maciej Koprowicz
29.11.2017 10:13
Black Label Society prezentuje nowy utwór „All That Once Shined” Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Nowy kawałek zapowiada 10. album studyjny zespołu Zakka Wylde’a, „Grimmest Hits”, który trafi do sklepów w 2018 roku.

Black Label Society to jeden z najpopularniejszych amerykańskich zespołów metalowych. Założony został w 1998 roku przez Zakka Wylde’a, znakomitego gitarzystę, który wcześniej dał się poznać rockowej publiczności jako muzyk zespołu Ozzy’ego Osbourne’a, z którym znów występuje od czerwca 2017. 

W jubileuszowym, 20. roku działalności Towarzystwo Czarnej Etykiety (nazwa zainspirowana oczywiście whisky Jack Daniels) przygotuje dla swoich fanów prezent w postaci dziesiątego albumu studyjnego. Krążek „Grimmest Hits” ukaże się 19 stycznia 2018. 

Poznaliśmy już drugi, po „Room Of Nightmares” pochodzący z niego utwór. Posłuchajcie „All That Once Shined”. 

To nie jedyna dobra wiadomość dla fanów BLS w ostatnim czasie. Grupa da w 2018 dwa koncerty w Polsce - wystąpi 20 marca 2018 w Krakowie w klubie Studio i 21 marca 2018 w Warszawie w Stodole. Bilety w cenie 129 złotych (miejsca stojące) oraz 149 złotych (miejsca siedzące/balkony) już w sprzedaży. 

Fani Zakka Wylde’a będą mieli okazję go zobaczyć w przyszłym roku jeszcze raz, tym razem u boku Ozzy’ego Osbourne’a. Frontman Black Sabbath da solowy koncert 26 czerwca 2018 w Tauron Arena Kraków w ramach Impact Festivalu.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.