Blink-182 i Matt Skiba wchodzą do studia

Małgorzata Wierzejewska
22.07.2015 17:06
Blink-182 i Matt Skiba wchodzą do studia Fot. Instagram.com/ blink182

Zespół poinformował, że powoli pracuje nad nowym albumem. Kiedy dokładnie rozpoczną się nagrania? Poznajcie szczegóły!

To już oficjalne. Matt Skiba, który zastąpił Toma DeLonge’a, nagra płytę z Blink-182. O tym, że kalifornijska grupa wchodzi do studia, poinformował w niedawnym wywiadzie Mark Hoppus.

Muzyk zapewnił, że zespół rozpoczął już pracę nad nowym materiałem. 

Jako trio wracamy do studia w sierpniu. Przygotowujemy już co nieco.

Matt Skiba przyznał, że liczył na pozostanie w zespole na stałe. Powiedział też, że zdawał sobie sprawę z tego, że Blink-182 musi najpierw pozamykać stare sprawy.

To jest dla mnie wielka szansa. Cały czas rozmawiamy o nowej płycie, to będzie wóz albo przewóz. Czas pokaże.

Muzyk, który do tej pory występował z Alkaline Trio nigdy nie ukrywał, że bardzo chciałby nagrać płytę z Blink-182.

To mnie naprawdę ekscytuje, chciałbym to zrobić. Znam się z chłopakami od prawie 15 lat i staliśmy się dobrymi przyjaciółmi. To, że śpiewam z nimi kawałki, których nie napisałem, to błogosławieństwo, ale wspaniale byłoby móc tworzyć z nimi muzykę.

Przypomnijmy, Tom DeLonge i Blink-182 rozstali się na początku 2015 roku. W zespole zaczęło dziać się źle, kiedy muzyk poświęcił się zespołowi Angels & Airwaves, który założył w 2005 roku. W tym czasie basista i wokalista Mark Hoppus, a także perkusista Travis Barker chcieli tworzyć nową płytę, następcę wydanego w 2009 roku krążka „Neighborhoods”. Podpisali już nawet umowę z wytwórnią.

O tym, że szeregi zespołu zasili Matt Skiba muzycy w specjalnym oświadczeniu poinformowali 26 stycznia 2015 roku.

Mieliśmy grać na festiwalu, potem mieliśmy wejść do studia, ale Tom to odwlekał. Tydzień przed planowanym wejściem do studia dostaliśmy mail od jego menedżera, że już nie chce być członkiem blink-182 i zamierza poświecić się pozamuzycznym projektom.

Czekacie na nowy krążek od Blink-182?

Małgorzata Wierzejewska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.