Bon Jovi nie biega w nowym utworze

Robert Skowronski
22.07.2015 07:02
Bon Jovi nie biega w nowym utworze Fot. imago stock&people/East News

Dostaliśmy drugi z premierowych numerów, który znajdzie się na płycie Bon Jovi „Burning Bridges” - albumie stworzonym specjalnie dla fanów. Posłuchajcie „We Don't Run”.

Wydawnictwo ma się ukazać 21 sierpnia 2015 roku i znajdzie się na nim również utwór „Saturday Night Gave Me Sunday Morning”. Idea tego krążka jest opisywana przez zespół jako podziękowanie dla fanów, a jednocześnie wsparcie jesiennej trasy grupy. Na regularny album Bon Jovi będziemy musieli jeszcze poczekać do 2016 roku. Jednak do tego czasu możemy się cieszyć „We Don't Run”. Posłuchajcie!

„Burning Bridges” będzie pierwszym wydawnictwem zespołu od czasu kiedy Bon Jovi opuścił Richie Sambora. Gitarzysta odszedł z grupy, bo jak twierdził:

Potrzebowałem odmiany. Tu nie chodzi o pieniądze, tylko o muzykę.

Pomimo rozwiązania więzi między instrumentalistą a zespołem, na „Burning Bridges” da się usłyszeć jego partie. „Saturday Night Gave Me Sunday Morning” został napisany właśnie z Samborą

„We Don't Run” to już wynik współpracy między Jonem Bon Jovim a producentem Johnem Shanksem, który nagrał też gitarowe solo do numeru. Jest on związany z zespołem już od dawna - to on odpowiadał za brzmienie płyt „What About Now”, „The Circle”, „Lost Highway” i „Have a Nice Day”, czyli wszystkich czterech ostatnich krążków kapeli. Przedstawiamy okładkę, która zdobi nowy singiel:

We-Dont-Run

Co jeszcze będzie zawierał „fanowska płyta”? Na razie to tylko spekulacje, ale mówi się, że zespół, jako uzupełnienie „Burning Bridges”, zaprezentuje dema z sesji do albumów po 2000 roku.

Jak Wam się podoba „We Don't Run”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.