Bon Jovi wyda album w marcu 2016

Aleksandra Degórska
04.01.2016 15:15
Bon Jovi wyda album w marcu 2016 Fot. Imaginechina / Splash News/EAST NEWS

Nadszedł czas na kolejny krążek zespołu. Czego możemy spodziewać się po nowym wydawnictwie?

Zespół powrócił do studia, gdzie nagrał swój pierwszy album, by stworzyć najnowszy krążek „This House Is Not For Sale”. Będzie on następcą „Burning Bridges” i planowo ma się ukazać już w marcu 2016 roku. Bon Jovi zarejestrował pierwszy singiel „Runaway” w Power Station Studios na Manhattanie.

„This House Is Not For Sale” będzie 14. krążkiem kapeli i według anonimowego respondenta, zespół ma już gotowe 8 numerów.

Tym razem wszyscy członkowie zespołu zebrali się w studiu, by razem pracować nad płytą. Poprzednie albumy, według Jona Bon Joviego, powstawały bowiem w zupełnie inny sposób:

Nagrywaliśmy w różnym czasie i w różnych pomieszczeniach w studiu. To już więcej się nie wydarzy. Wróciliśmy do miejsca, gdzie zarejestrowaliśmy „Runaway” w 1982 roku.

Muzycy chcą się zjednoczyć i stworzyć naprawdę dobry krążek:

Ten album będzie o naszej integralności, to się najbardziej liczy. Jesteśmy teraz w takim momencie kariery, gdy nie musimy niczego udowadniać.

W kontekście ostatnich wydarzeń, wydaje się to logiczne, bowiem nie dość, że Richie Sambora opuścił szeregi zespołu, to kapela zakończyła również 32-letnią współpracę z Mercury Records. Odchodząc grupa wydała album „Burning Bridges” w 2015 roku, który był ostatnim zobowiązaniem grupy wobec wytwórni.

Jon Bon Jovi tak podsumował ten okres:

To koniec pewnej ery. Byłem w tej wytwórni przez całe moje życie. Jestem najdłużej urzędującym artystą w Mercury.

Kapela ma również w planach trasę koncertową. Wokalista przyznaje, że uwielbia występować:

Są różne fazy w muzyce: komponowanie, a potem nagrywanie, bo chcesz zobaczyć jak utwór, który napisałeś w notesie ożywa i brzmi na koncercie. Wolę tworzyć, niż spędzać 12 godzin w hotelowym pokoju w czasie trasy, nie wiedząc co ze sobą robić. Ale lubię interakcję i energię na scenie.

Fanom nie pozostaje więc nic innego, jak odliczać czas do marca 2016 roku.

Czekacie na nowe wydawnictwo Bon Jovi?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.