Brian May nazwał Adama Lamberta "prawdziwym fenomenem". Czy Freddie byłby dumny?

15.07.2019 14:19
Brian May|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: Brian May of Queen at The Sound 100.3: "Adam Lambert is part of the family now.”

Brian May, gitarzysta zespołu Queen, postanowił podzielić się przemyśleniami na swoim profilu na Instagramie.

Queen i Adam Lambert 10 lipca 2019 roku zagrali koncert w Vancouver, a tym samym otworzyli trasę koncertową po Ameryce Północnej. Tuż przed koncertem w SAP Center w San Jose, Brian May opublikował post na Instagramie, w którym podzielił się swoimi przemyśleniami na temat Adama Lamberta i zespołu Queen.

Brian May nazwał Adama Lamberta "prawdziwym fenomenem"

Na udostępnionym zdjęciu jest obecny wokalista zespołu Queen, Adam Lambert w towarzystwie Briana Maya. Muzyk opatrzył fotografię długim opisem:

A oto współczesny cud, bez którego, zapewne, Queen nie wspięłoby się tak wysoko. ADAM LAMBERT dopiero teraz zaczyna być rozpoznawany jako prawdziwy fenomen, którym w istocie jest [...]. Dzięki niemu, jesteśmy w stanie dalej funkcjonować jako zespół rockowy. I wciąż podejmować nowe wyzwania [...] Freddie aprobowałby to, fantastyczny czas [...]

Przeczytaj także

Muzyk dodał jeszcze:

Poza tym, powiem to tylko raz dla osób, które nie przestały myśleć jasno. Wyobraźcie sobie jak kiepsko byłoby dla mnie i Rogera jeździć na trasę z odtwórcą Freddiego. Ci, którzy sugerują takie rzeczy, nie należą tutaj. Dla ogromnej większości z was - WIELKIE PODZIĘKOWANIA za szacunek do Adama. Jeśli wspierasz jego, wpierasz zespół. Nic nie trwa wiecznie. To cenny moment [...].

16 lipca 2019 roku zespół wystąpi w Talking Stick Resort Arena w Phoenix. Po koncertach, które zespół zagra w Ameryce Północnej, przyjdzie czas na Koreę Południową, Japonię, Australię i Nową Zelandię.

Zobacz także: Jakie hobby miał Freddie Mercury? Brian May pokazał stare zdjęcie wokalisty

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.