Bring Me The Horizon z fabularnym klipem do „True Friends”

Michał Miernik
06.11.2015 18:44
Bring Me The Horizon z fabularnym klipem do „True Friends” Fot. kadr z wideo

Brytyjscy metalcore'owcy pokazali teledysk do „True Friends”. Kawałek pochodzi z ostatniego, piątego albumu zespołu. 

Obraz do „True Friends” jest dość nietypowy – jest prawie dwukrotnie dłuższy od oryginalnego utworu. Muzyka co jakiś czas jest przerywana, a inicjatywę przejmuje strona wizualna. Zobaczcie, jak prezentuje się fabularyzowany klip Bring Me The Horizon:

W wideo gościnnie wystąpił brytyjski aktor Steve Oram, znany z ról w takich filmach, jak chociażby „Czas zapłaty” oraz „Turyści”. Reżyserią zajął się Oliver Sykes – wokalista zespołu. To nie pierwszy raz, kiedy lider Bring Me The Horizon bierze się za reżyserowanie - wcześniej przyjął tę rolę przy okazji klipu do utworu „Throne”, pochodzącego z tego samego albumu.

Teledysk do „True Friends” opowiada historię detektywa (w tej roli Oram), którego ścigają wspomnienia jego występków z przeszłości. Widzimy kilka przerażających scen - zarżnięte konie, wiadomości napisane krwią oraz kilka intensywnych konfrontacji – to wszystko wiedzie detektywa do jego ostatecznego końca. 

Singiel pochodzi z albumu That's The Spirit”, który przyniósł zespołowi sporą zmianę stylistyczną. Na tej płycie zespół odchodzi od swoich metalcore'owych korzeni w stronę bardziej melodyjnego rocka.  

„That's The Spirit” ukazał się w sprzedaży 11 września 2015 roku. Zespół nagrywał album na greckiej wyspie Santorini, a przed „True Friends" promowany był wspomnianym klipem do „Throne” oraz utworem „Happy Song”. Fani zespołu mieli okazję usłyszeć przed premierą płyty także „True Friends” - grupa wypuściła wcześniej lyric video do tego kawałka.

Jak Wam się podoba nietypowy teledysk Bring Me The Horizon?

Michał Miernik Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.