Bring Me The Horizon z nowym singlem "DiE4u". Klip nawiązuje do kultowego filmu "Blade" [WIDEO]

17.09.2021 14:23
Bring Me The Horizon Fot. materiały prasowe Sony Music Polska

Posłuchajcie, jak brzmi singiel, który zapowiada nowe wydawnictwo od Bring Me The Horizon.

Bring Me The Horizon opublikował singiel, który trafi na nadchodzącą EP-kę. Jak brzmi kawałek "DiE4u" i czy spodoba się fanom?

Polecamy

Bring Me The Horizon z nowym singlem "DiE4u". Klip nawiązuje do kultowego filmu "Blade" [WIDEO]

Najnowszy singiel od Bring Me The Horizon to zapowiedź drugiej części EP-ki "Post Human". Pięcioosobowy skład z Sheffield zaprezentował nowy utwór w towarzystwie wyreżyserowanego przez samego Oliego Sykesa klipu, który był nagrany zdalnie podczas pandemii. Oli był uwięziony w Brazylii, podczas gdy Jordan nie mógł ruszyć się z Wielkiej Brytanii. W klipie postanowiono nawiązać do kultowego filmu "Blade".

Lider zespołu tak wypowiada się na temat tego kawałka:

"DiE4u" to piosenka o toksycznej obsesji i pokusach, których nie możesz się pozbyć. Myślę, że wiele osób mierzy się z podobną sytuacją podczas zamknięcia, kiedy patrzysz sobie prosto w twarz, widzisz kim naprawdę jesteś i co jest dla Ciebie ważne. Ta piosenka jest dla mnie bardzo emocjonalna ponieważ, kiedy ją pisałem, zacząłem sobie zdawać sprawę, że sprawy nie maja się zbyt dobrze i musze wybrać dla siebie lepszą ścieżkę. To też większe przesłanie społeczne – musimy zmienić sposób w jaki traktujemy siebie nawzajem.

Zespół Bring Me The Horizon świętował ostatnio 1. miejsce na liście najlepiej sprzedających się płyt w Wielkiej Brytanii z EPką "Post Human: Survival Horror". Krążek został odtworzony ponad 450 milionów razy na cały świecie i sprzedał się w nakładzie ponad 300 tysięcy egzemplarzy. 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.