Busbee nie żyje. Słynny producent muzyczny miał 43 lata

30.09.2019 08:18
Busbee nie żyje|undefined Fot. . kadr z wideo Unbroken Circle: Carly Pearce and busbee on the History and Sounds of Studio B • Extended Play/YouTube

Busbee był producentem muzycznym i autorem wielu piosenek. Artysta współpracował ze słynnymi gwiazdami sceny muzycznej.

Busbee to pseudonim Michaela Jamesa Ryana, sławnego producenta muzycznego. Informacja o śmierci artysty pojawiła się w nocy z 29 na 30 września 2019 roku. Muzyk współpracował z największymi gwiazdami country takimi jak Maren Morris, Garth Brooks, Lady Antebellum i Keith Urban. Busbee próbował również swoich sił w muzyce pop i pisał piosenki dla Gwen Stefani, Kelly Clarkson, Pink, Shakiry i Christiny Aguilery. Był również producentem albumu Adama Lamberta "Trespassing" czy Christiny Aguilery "Lotus".

Busbee nie żyje. Co było przyczyną śmierci słynnego producenta?

Informację o śmierci producenta przekazał The Hollywood Reporter. Na początku przyczyna zgonu nie była znana. Wkrótce pojawiła się informacja, że jeszcze w 2019 roku zdiagnozowano u Michaela glejaka - złośliwą formę nowotworu mózgu, który powstaje z komórek glejowych.

Przeczytaj także

W sieci od razu pojawiły się posty artystów, którzy współpracowali z producentem:

Michael James Ryan urodził się w 1976 roku w Kalifornii. W wywiadzie, którego producent udzielił magazynowi Rolling Stone, przyznał, że jego sposobem na muzykę był jazz i tylko to chciał robić. Do pisania piosenek country namówił go jednak przyjaciel.

Zobacz także: Marilyn Manson nagra płytę z muzykiem country

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.