Była narzeczona Marilyna Mansona poparła Rachel Evan Wood: "Hollywood to kult"

03.02.2021 10:35
Była narzeczona Marilyna Mansona poparła Rachel Evan Wood: "Hollywood to kult" Fot. Invision/Invision/East News

Rose McGowan poparła działanie Evan Rachel Wood i czterech innych kobiet, które publicznie wyznały, że Manson przez lata się nad nimi znęcał. Aktorka doceniła ich odwagę.

Była narzeczona Mansona poparła Evan Rachel Wood

Była narzeczona Marilyna Mansona, Rose McGowan wydała oświadczenie w sprawie niedawnych wydarzeń związanych z publicznymi oskarżeniami kierowanymi w stronę wokalisty. Aktorka poparła Evan Rachel Wood "oraz każdą osobę, która już opowiedziała swoją historię lub dopiero to zrobi".

Polecamy

W poniedziałek 1 lutego, Wood oraz 4 kolejne byłe partnerki Mansona opublikowały oświadczenia, w których oskarżyły Mansona o znęcanie się nad nimi. McGowan wyjawiła na swoim Instagramie, że sympatyzuje z kobietami, a Hollywood to jej zdaniem kult i choroba, która powinna zostać zatrzymana:

Jest mi niezwykle przykro i solidaryzuje z tymi, którzy przeżyli cierpienie i mentalne tortury ze strony Marilyna Mansona. Kiedy mówię o tym, że Hollywood jest kultem, to mam na myśli cały przemysł rozrywkowy - także muzyczny. Kult chroni zepsucie na szczycie. To jest choroba, która musi być zatrzymana. Kompleks sławy sprawia, że ludzie sami decydują, kto ma być chroniony, a kto ma być ofiarą. Dla profitów. 

Polecamy

McGowan odniosła się również do potencjalnych zarzutów w kierunku kobiet i potępiła tych, którzy "kryli potwory":

Wspieram Evan Rachel Wood i wszystkich tych, którzy już się podzielili lub dopiero się podzielą swoją historią. I proszę, nie pytajcie "czemu tyle zajęło Ci postawienie zarzutów". To jest krzywdzące dla ofiar/ocalałych i zniechęca innych do mówienia prawdy. A ci którzy kryli potwory - biada wam za to. 

Rose McGowan była narzeczoną Marilyna Mansona od 1999 roku. Para rozstała się dwa lata później. W wyniku oskarżeń kierowanych wobec Mansona, wokalista został wyrzucony z wytwórni oraz z obsady dwóch seriali. Do FBI wpłynęła również prośba o przeprowadzenie śledztwa w tej sprawie. Złożyła ją senatorka z Kalifornii, Susan Rubio.

Polecamy
Kacper Peresada Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.