Były wokalista Judas Priest o KISS: Już wolałbym oglądać ich hologram

Joanna Chojnacka
08.07.2019 16:00
Tim Owens|undefined Fot. kadr z wideo

Tim "Ripper" Owens skrytykował aktualną kondycję grupy KISS. Stwierdził, że wolałby obejrzeć na żywo komputerową wersję muzyków. 

Ostatnie zestawienie najlepiej zarabiających muzyków na trasach koncertowych było przepełnione grupami rockowymi i metalowymi. Najlepiej poradziła sobie Metallica, jednak tuż za nią, na miejscu czwartym wylądował zespół KISS. Jak widać ich wieńcząca karierę trasa cieszy się dużą popularnością, jednak jak to zwykle bywa, formacja nie podoba się wszystkim.

Tim Owens z Judas Priest nie lubi KISS?

Ostrych słów krytyki na temat showmanów z KISS nie żałował sobie były wokalista grupy Judas Priest - Tim "Ripper" Owens. 

Przeczytaj także

W jednym z wywiadów muzyk został zapytany o popularne w ostatnich czasach hologramy. Owens stwierdził, że trasa Dio nie jest próbą zachowania jego dziedzictwa tylko zwykłą rozrywką. Uznał, że chętnie sam zobaczyłby występy takich twórców jak David Bowie i ma nadzieję, że dzięki hologramom będzie to możliwe. Chwilę później muzyk dodał:

Kiedy ktoś umiera w przemyśle filmowym, tworzy się tę osobę cyfrowo, żeby móc dokończyć film. Nie widzę w tym nic złego. Czasami nawet myślę, że wolałbym zobaczyć na żywo hologram KISS, niż oglądać ich aktualną wersję.

Zobacz też: Rob Halford odpowiedział, czy Judas Priest doczeka się filmu podobnego do "Bohemian Rhapsody"

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.