Cięta riposta Noela Gallaghera na złośliwy tweet brata

Maciej Koprowicz
07.07.2017 10:49
Cięta riposta Noela Gallaghera na złośliwy tweet brata Fot. Gonzales Photo/Avalon/REPORTER/East News

Były wokalista Oasis, Liam Gallagher skrytykował swojego brata Noela, który gra koncerty z U2 pisząc na Twitterze, że „wolałby zjeść gówno” niż słuchać grupy Bono. Na odpowiedź starszego Gallaghera nie trzeba było długo czekać.

Od rozpadu Oasis w 2009 roku jego dwaj liderzy, bracia Liam i Noel Gallagherowie pozostają w bardzo złych stosunkach. Przy każdej okazji wbijają sobie szpile. Ostatnio Noelowi oberwało się od brata za udział jego formacji High Flying Birds w trasie koncertowej U2. Słynący z niewybrednego języka i dosadnych komentarzy Liam napisał na Twitterze, że wolałby zjeść własne ekskrementy, niż pójść na koncert Irlandczyków.

Noel wziął wypowiedź brata do siebie i nie mógł się powstrzymać, by jej dowcipnie nie zripostować. Na swoim twitterowym profilu z sarkazmem odniósł się do „kulinarnych gustów” byłego wokalisty Oasis, komplementując… posiłki serwowane na trasie U2. Catering grupy Bono określił jako „najlepszy na całym świecie”. Ich wspólne tournee żartobliwie nazwał „The U2 Catering Experience”. Swoją wypowiedź zakończył parodią podpisu, jaki w swoich tweetach używa Liam, czyli „As You Were LG”.

„As You Were” to ulubione powiedzonko młodszego z Gallagherów, a jednocześnie tytuł jego pierwszej solowej płyty, która ukaże się 6 października 2017. Liam niedawno opublikował też teledysk do pierwszego singla promującego wydawnictwo, „Wall Of Glass”. Z kolei drugi z byłych liderów Oasis planuje premierę nowej płyty Noel Gallagher’s High Flying Birds na 9 listopada 2017. Owocna działalność braci na własny rachunek i arktyczne stosunki pomiędzy nimi oznaczają, że są minimalne szanse na powrót ich macierzystej grupy. Fani Oasis na pociechę dostali ostatnio teledysk do piosenki „Talk Tonight”.

Maciej Koprowicz Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.