Co trzeba zrobić, żeby zagrać z Alice in Chains?

Aleksandra Degórska
28.09.2016 16:14
Co trzeba zrobić, żeby zagrać z Alice in Chains? Fot. kadr z wideo

Jeśli człowiek chce czegoś naprawdę mocno - jest w stanie to osiągnąć. Zobaczcie, co zrobił pewien wielbiciel podczas koncertu ulubionego zespołu.

Każdy prawdziwy fan chciałby choć raz stanąć na jednej scenie ze swoim muzycznym idolem. Niektórym to się udaje, bo po prostu wdzierają się do muzyków i nawet ochrona nie jest w stanie ich zatrzymać. Do takiej sytuacji doszło chociażby na koncercie Bring Me The Horizon w Australii.

My jednak chcemy Wam pokazać inny pomysł na to, jak skutecznie wbić na scenę podczas występu Waszej ulubionej kapeli. Otóż do nietypowej sytuacji doszło na show Alice in Chains w North Charleston. Podczas bisu formacja odegrała 2 utwory i zaprosiła na scenę zdesperowanego fana, który przez cały czas trwania koncertu stał pod sceną trzymając koszulkę z napisem „Pozwólcie mi zagrać na bębnach w „Would?””.

Ta metoda okazała się skuteczna i starania fana nie poszły na marne. Co więcej okazało się, że facet całkiem nieźle gra na perkusji, zresztą zaskoczona mina Williama DuValla mówi sama za siebie:

Obejrzyjcie również drugie nagranie z tego wydarzenia:

To się nazywa mieć farta! Oczywiście cała publiczność zaczęła śpiewać utwór i wokalista nawet nie musiał za bardzo się wysilać. Kawałek pochodzi z płyty „Dirt” z 1992 roku i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych numerów z repertuaru kapeli.

Perkusistą okazał się Kurt Friedenberger i jest on dobrym przykładem tego, że każdy sposób jest dobry, żeby osiągnąć cel. Wielkie brawa również należą się Alice in Chains za to, że spełnił marzenie muzyka.

Miejmy nadzieję, że ta sytuacja zainspiruje młodego fana do tego, aby dalej ćwiczyć i realizować swoje marzenie. Jak widać wszystko jest możliwe...

Jak oceniacie gest Alice in Chains?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.