Co dzieje się, gdy wtargniesz na scenę Bring Me The Horizon?

Aleksandra Degórska
16.09.2016 16:23
|north Fot. Retna / Photoshot / Reporter / East News

Podczas jednego z koncertów fan niespodziewanie wskoczył na scenę. Zobaczcie, jak zareagował na to Oli Sykes!

Zapewne nieraz podczas występu ulubionej kapeli mieliście ochotę wedrzeć się na scenę i razem z muzykami wydzierać się do mikrofonu. Gdy koncert jest naprawdę dobry emocje na tyle Cię porywają, że naprawdę można zapomnieć o całym świecie i wyrabiać różne dziwne rzeczy.

Potwierdzeniem tego jest chociażby pewna para, która dała się ponieść miłosnemu uniesieniu podczas koncertu Dead Kennedys. Co więcej jeden koleś nawet odgryzł ucho fanowi podczas występu Eagles of Death Metal.

Ok, to są już naprawdę ekstremalne sytuacje. Częściej jednak widzowie demolują wszystko co spotkają na swojej drodze tańcząc pogo, albo wskakują na scenę. Zazwyczaj po krótkiej chwili ogromny ochroniarz przypomina, gdzie jest miejsce fanów. Do takiej właśnie sytuacji doszło podczas koncertu Bring Me The Horizon w Australii.

Pod sceną zrobiło się małe zamieszanie i najwyraźniej ochrona nie opanowała sytuacji. W czasie numeru „Drown” na scenę wbiegł nagle fan i jak się okazało Oli Sykes przyjął go z otwartymi ramionami:

Zobaczcie również drugie nagranie z tego zajścia:

Jak widać ochrona nie najlepiej się spisała, całe szczęście jakoś sytuacja została opanowana. Sykes przeżył silny uścisk fanki (drugie nagranie pochodzi z konta dziewczyny, jak również piskliwy głos może świadczyć o tym, że to jednak przedstawicielka płci pięknej). Sam wielbiciel na pewno był zadowolony, że przez kilka sekund mógł być na scenie z Bring Me The Horizon. Taka okazja nie zdarza się zbyt często.

Zresztą wystarczy popatrzeć na komentarze pod nagraniem - ilość zazdrośników jest naprawdę spora, bo wiadomo, że niejeden fan chciałby również uściskać Sykesa.

Zespół obecnie jest w trakcie trasy koncertowej promując swoje ostatnie studyjne dzieło - „That's the Spirit”, z którego pochodzą takie utwory, jak „Throne”, „Happy Song” czy „True Friends”. Na nowym krążku formacja zaprezentowała zdecydowanie łagodniejsze granie, aniżeli na poprzednich płytach. Najbliższy występ zespołu odbędzie się 17 września 2016 roku w Sydney.

Jak oceniacie reakcję wokalisty Bring Me The Horizon?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.