Corey Taylor opowiada o nowym członku Slipknota. To "Tortilla Man"

06.08.2019 17:25
Slipknot|undefined Fot. . Antyradio.pl/Romana Makówka

Od trzech miesięcy grupa Slipknot posiada nowego członka. Lider grupy opowiedział nieco więcej o tajemniczym muzyku znanym jako "Tortilla Man".

Grupa Slipknot w maju 2019 roku zaprezentowała singiel z najnowszej płyty. W teledysku do "Unsainted" pojawił sie najnowszy członek grupy, jednak od tego czasu nikt z zespołu nie zdradził jego tożsamości. Jedna z nielicznych informacji na temat muzyka to jego pieszczotliwa ksywa nadana przez kolegów - "Tortilla Man".

Slipknot: Kim jest nowy członek zespołu "Tortilla Man"?

W jednym z ostatnich wywiadów lider Slipknot, Corey Taylor musiał odpowiedzieć na kilka pytań związanych z nowym członkiem grupy. Zane Lowe z Apple Music spytał muzyka, co musi zrobić kandydat na członka formacji, żeby oficjalnie znaleźć się w zespole.

Najpierw musi założyć tortillę na twarz, a publika zgaduje, kim jest. Twarz Tortilli. On to robi świetnie. To wspaniały koleś. Przyniósł do naszej ekipy nową energię. Oglądanie go to świetna zabawa.
Przeczytaj także

Niestety Taylor nie zdradził tożsamości nowego kolegi z grupy. Jednak najprawdopodobniej nazwisko Pana Tortilli poznamy po premierze najnowszego albumu Slipknota "We Are Not Your Kind" Album ukaże się już 9 sierpnia 2019 roku za pośrednictwem Roadrunner Records.

Zobacz też: Nergal opowiedział o pierwszej reakcji na muzykę Slipknota 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.