Nergal opowiedział o pierwszej reakcji na muzykę Slipknota

04.08.2019 16:33
Nergal o Slipknocie|undefined Fot. . kadr z wideo YouTube: In Conversation With NERGAL of BEHEMOTH

Frontman zespołu Behemoth udzielił wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak zareagował kiedy po raz pierwszy usłyszał twórczość Slipknota. 

Slipknot to słynny amerykański zespół, który wykonuje muzykę heavy metalową. Członkowie wychodzą na scenę ubrani w maski i specjalne kostiumy. Jest to ich cecha charakterystyczna. Grupa obecnie jest na trasie, na której towarzyszy im Behemoth. Adam "Nergal" Darski udzielił wywiadu w podcaście "Radioactive Mike". Muzyk został zapytany o to, czy pamięta swoją pierwszą reakcję na muzykę Slipknota. 

Nergal o pierwszej reakcji na muzykę Slipknota

Okazuje się, że muzyk nie od razu wkręcił się w Slipknota: 

Pamiętam, że był szał na Slipknota tuż po tym, kiedy wydali swój pierwszy album. Później usłyszałem "Iowa" i to mnie kupiło. Pomyślałem wtedy: "Okej. Wow". Wróciłem do ich pierwszej płyty, ale uważałem, że nie jest dla mnie. Jednak od "Iowa" słucham każdego albumu i mam na każdym krążku ulubione piosenki. "Psychosocial", "All Hope Is Gone" to moje ulubione piosenki Slipknota i szkoda, że ich nie grają. 
Przeczytaj także

Z podcastu dowiedzieliśmy się również, że Nergal nie może się doczekać najnowszego albumu Slipknota:

[...] Jestem naprawdę bardzo podekscytowany, żeby posłuchać całości. Ujmę to tak, za każdym razem spotykam gościa od miksu i produkcji na następny album Behemotha. 

"We Are Not Your Kind" będzie już szóstym albumem grupy Slipknot. Dyskografię zamyka krążek ".5: The Grey Chapter". Album został wydany w 2014 roku. Fani zespołu musieli czekać na najnowszy krążek aż pięć lat. Premiera "We Are Not Your Kind" odbędzie się 9 sierpnia 2019 roku. 

Zobacz także: Corey Taylor przerwał koncert Slipknota: Nikt nie ucierpi na mojej piep*zonej zmianie!

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.