Corey Taylor i Alicia Dove udostępnili zdjęcia ze ślubu. Fotografie robią wrażenie

25.10.2019 09:56
Corey Taylor|undefined Fot. . Ricky Bassman/CSM/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Corey Taylor ożenił się z Alicią Dove. Ślub miał miejsce w październiku 2019 roku w Las Vegas. Para postanowiła podzielić się zdjęciami z tego dnia. 

Corey Taylor poznał Alicię Dove w 2017 roku, od dwóch lat są w związku i w końcu postanowili się pobrać. O małżeństwie frontmana Slipknota poinformował jego kolega, Kyle Sanders, który jest basistą w zespole Helyeah. Para zaręczyła się w kwietniu 2019 roku, a o tej pięknej chwili artysta poinformował wszystkich fanów za pomocą mediów społecznościowych - muzyk udostępnił zdjęcie swojej narzeczonej na Instagramie. W końcu 6 października 2019 roku para powiedziała sobie "tak" przed ołtarzem. 

Corey Taylor i Alicia Dove udostępnili zdjęcia ze ślubu. Fotografie robią wrażenie

Muzyk i jego świeżo upieczona żona postanowili podzielić się zdjęciami z tamtego dnia. Para udostępniła fotografie w mediach społecznościowych: 

Przeczytaj także

Alicia Dove jest profesjonalną tancerką i jedną z członkiń grupy Cherry Bombs. Kobieta nie raz podkreślała, że ma sporo szczęścia, że znalazła silnego i pełnego szacunku mężczyznę. W jednym z wywiadów powiedziała, że nie wiedziała czym jest miłość do momentu, kiedy nie spotkała Coreya Taylora. Artysta jest dla niej bohaterem i inspiracją. 

Zobacz także: Corey Taylor ze Slipknota wziął ślub

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.