Corey Taylor ze Slipknota wziął ślub

15.10.2019 15:14
Corey Taylor|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Frontman Slipknota i Stone Sour, Corey Taulor i jego dziewczyna Alicia Dove wzięli ślub w rodzinnym Los Angeles.

Wokalista Corey Taylor zdecydował się na ważny życiowy krok. Wraz ze swoją dziewczyną, Alicią Dove, z którą jest w związku od dwóch lat, postanowił wziąć ślub. O małżeństwie kolegi poinformował basista Hellyeah, Kyle Sanders.

Corey Taylor ze Slipknota wziął ślub

Muzyk udostępnił post ze zdjęciem w towarzystwie szczęśliwej pary. Życzył koledze wszystkiego, co najlepsze.

Przesyłam wiele miłości dla Coreya i Alicii, którzy zdecydowali się zawrzeć związek małżeński. To był świetny czas i jestem wdzięczny, że mogłem być częścią tej uroczystości. Życzę wam mnóstwa pięknych chwil.
Przeczytaj także

Corey i Alicia zaręczyli się w kwietniu tego roku. Muzyk ogłosił zaręczyny zamieszczając zdjęcie narzeczonej na swoim Instagramie. Podkreślił wówczas, że chce być z ukochaną na zawsze. Followersi muzyka chcieli wiedzieć, w jaki sposób oświadczyła się gwiazda ciężkich brzmień. Alicia odpowiedziała:

Po śniadaniu w domu wkładałam jedzenie do lodówki, zamknęłam drzwiczki, a Corey stał za nimi z pierścionkiem. Padł na jedno kolano, a ja natychmiast zaczęłam płakać klęcząc z nim na podłodze w naszej kuchni. To było idealne.

Slipknot w Polsce w 2020 roku 

Grupa Slipknot po świetnym koncercie na Mystic Festivalu wróci do Polski. Muzycy zagrają w łódzkiej Atlas Arenie już 6 lutego 2020 roku. W roli gości gwiazdy wieczoru na scenie pojawi się także Behemoth. Bilety na wydarzenie w cenach od 170 do 370 złotych są dostępne między innymi na stronie ebilet.pl

Zobacz też: Piosenka Slipknota zaśpiewana w 25 różnych stylach. Który z nich jest najlepszy? [WIDEO] 

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.