Corey Taylor przeszedł operację kręgosłupa

Aleksandra Degórska
04.06.2016 18:03
Corey Taylor przeszedł operację kręgosłupa Fot. Photoshot / Reporter / East News

Ta informacja na pewno zaniepokoi wielu fanów. Całe szczęście stan wokalisty się polepsza.

Slipknot miał zaplanowaną trasę koncertową po Ameryce Północnej wraz z Marilynem Mansonem, która miała rozpocząć się 9 czerwca 2016 roku w Salt Lake City i potrwać do 8 sierpnia 2016. Niestety 12 pierwszych występów nie odbędzie się ze względu na stan zdrowia frontmana zespołu.

Corey Taylor miał nieplanowaną operację, co też spowodowało, że koncerty Slipknota muszą zostać przełożone.

Wokalista udostępnił swoje zdjęcie ze szpitala z informacją dotyczącą tej sytuacji:

Z wielkim żalem informuję naszych fanów, że musimy przełożyć koncerty zaplanowane na początek trasy koncertowej po Stanach Zjednoczonych. Niestety musiałem przejść nieplanowaną operację kręgosłupa. Szybko wracam do formy, wszystko się udało!

Muzyk zapewnił swoich wielbicieli, że już wkrótce wróci w trasę:

Potrzebuję trochę odpoczynku zanim pojawię się na scenie. Rozpoczniemy letnią trasę w Nashville 28 czerwca 2016 i będziemy ją kontynuować według wcześniejszych planów. Informacja na temat przełożonych koncertów ukaże się na dniach. Mam nadzieję, że rozumiecie i dzięki za wsparcie!

Jednym z ciekawszych festiwali, na którym pojawi się Slipknot, jest impreza Ozzfestu Meets Knotfestu. W dniach 24-25 września 2016 roku w San Bernardino w stanie Kalifornia wystąpią prawdziwi giganci, m.in. Black Sabbath, Disturbed, Megadeth, Black Label Society, Slayer, Anthrax czy wspomniany już Slipknot.

Miejmy zatem nadzieję, że Corey Taylor wróci szybko do formy i zaplanowane koncerty odbędą się w ustalonym terminie bez żadnych komplikacji.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.