Corey Taylor wyjaśnia znaczenie tytułu najnowszego albumu

31.07.2019 13:33
Corey Taylor |undefined Fot. . kadr z wideo: In Conversation With COREY TAYLOR of SLIPKNOT/YouTube

Fani Slipknota czekają z niecierpliwością na nadchodzący album grupy. Płyta ma się pojawić już niebawem, bo w sierpniu 2019 roku.

"We Are Not your Kind" będzie już szóstym studyjnym albumem grupy. Dyskografię zespołu zamyka jak na razie płyta ".5: The Gray Chapter", która ukazała się 17 października 2014 roku. Dotychczas muzycy wydali dwa single, które promują nadchodzący krążek. Mowa o "Unsainted" oraz "All Out Life". Corey Taylor w rozmowie w audycji radiowej "Full Metal Jackie" wyjaśnił, co kryje się za tytułem najnowszego albumu.

Corey Taylor wyjaśnia znaczenie tytułu najnowszego albumu

Podczas rozmowy padło pytanie, co zainspirowało zespół do zatytułowania albumu "We Are Not Your Kind". Frontman grupy odpowiedział:

Poprzez "We Are Not Your Kind" chciałem zatrzymać podziały, które są obecnie nie tylko w naszej kulturze, ale na świecie w ogóle. Wszyscy się ze sobą kłócą, nie zgadzają. Ludzie patrzą na siebie jak na wrogów i nawet nie próbują znaleźć wspólnego języka. [...] Obecnie bycie innym jest szalenie niebezpieczne dla ludzi [...] Dorastałem w inności. Znam ból, z którym trzeba sobie radzić, kiedy traktują Cię inaczej. To jeden z tych rzadkich przypadków, kiedy wykorzystuje swoją pozycję, żeby wstać i powiedzieć: "Wiecie co? Nie ma znaczenia kim jesteś, skąd pochodzisz, jak wyglądasz, jaki kolor ma Twoja skóra, kogo kochasz i w co wierzysz - jesteśmy jedną rodziną, bo kochamy muzykę.
Przeczytaj także

"We Are Not Your Kind" ujrzy światło dzienne już 9 sierpnia 2019 roku. Zespół obecnie jest na trasie koncertowej, która promuje nadchodzący album. Podczas ostatniego show, które miało miejsce w Kalifornii, doszło do nieprzyjemnej sytuacji. Kiedy grupa wyszła na scenę, publiczność po prostu oszalała. W pewnym momencie Taylor przerwał koncert i poprosił publiczność, żeby zrobiła miejsce dla ratowników. Ludzie upadali na ziemię, a inni po nich deptali.

Zobacz także: Corey Taylor: Nikt nie ucierpi na mojej piep*zonej zmianie!

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.