Corey Taylor zaprezentował nowy singiel i klip. Posłuchaj solowego numeru lidera Slipknota "Culture Head"

24.09.2020 12:26
Corey Taylor|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Frontman grupy Slipknot wyda wkrótce swój debiutancki solowy album. Muzyk zaprezentował właśnie singiel zapowiadający wyczekiwany materiał.

Slipknot to aktualnie jedna z najpopularniejszych grup metalowych na świecie. Muzycy dotarli ze swoją twórczością zarówno do młodych fanów ciężkich brzmień, jak i starszego pokolenia. Frontman kapeli, Corey Taylor znalazł jednak czas na kolejny poboczny projekt.

Corey Taylor prezentuje solowy numer "Culture Head"

Często zdarza się tak, że popularni muzycy nie chcąc forsować w swoich grupach rewolucyjnych dla zespołów pomysłów, decydują się na solowe albumy. Chwilowa ucieczka od macierzystych formacji otwiera im głowy na nowe dźwięki, wyzwala kreatywność i zwykle wpływa pozytywnie na dalszy rozwój. Na solowy album zdecydował się ostatnio między innymi Corey Taylor ze Slipknota.

Przeczytaj także

Muzyk już 2 października wyda album "CMFT" pod barwami wytwórni Roadrunner. Taylor podzielił się z fanami kolejnym singlem z nadchodzącego krążka. Tym razem zaprezentował numer "Culture Head", który doczekał się także teledysku.

Pod klipem na YouTubie pojawiły się już setki komentarzy. Fani artysty w większości chwalą nową twórczość Coreya Taylora. "Ta piosenka rządzi! Nie mogę się doczekać całego albumu.", "4 single, każdy zupełnie inny. To będzie interesujący album", "Tekst jest bardziej szczery niż większość ludzi dzisiaj" - to tylko kilka z komplementów skierowanych w stronę twórcy.

Premiera "CMFT" będzie wyjątkowa. Odbędzie się ona podczas wydarzenia "Forum Or Against'em", gdzie Tayor wykona cały album na żywo wraz ze swoim zespołem. Poza repertuarem z nowego krążka, podczas koncertu wybrzmią także kompozycje Slipknota i Stone Sour.

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
TOP 5
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.