Corey Taylor ze Slipknota napisał scenariusz do horroru. Kiedy możemy spodziewać się premiery?

23.12.2019 16:45
Corey Taylor|undefined Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Wokalista grupy Slipknot postanowił zrealizować swoje niemuzyczne marzenie. Artysta napisał scenariusz do filmu grozy.

Corey Taylor nie zna słowa odpoczynek. W tym roku muzyk pracował między innymi nad swoją kolejną książką, solowym albumem oraz kolejnym krążkiem studyjnym Slipknota. Jak się okazuje, wokalista zamaskowanej grupy tworzył coś jeszcze.

Corey Taylor ze Slipknota napisał scenariusz do horroru

Taylor od zawsze przyznaje, że jest ogromnym miłośnikiem horrorów. Maska muzyka została zaprojektowana przez twórcę efektów specjalnych, Toma Saviniego, który pracował przy filmach takich jak "Maniak", "Piątek trzynastego" czy "Świt żywych trupów". Jednak oglądanie filmów grozy i czerpanie z nich inspiracji, które muzyk może wykorzystać na scenie to dla niego za mało. Wokalista Slipknota postanowił sam napisać scenariusz do horroru.

Przeczytaj także

Podobno artysta pracował nad swoim pomysłem cały październik, a scenariusz jest już gotowy. Muzyk potwierdził to między innymi w wywiadzie dla "Rolling Stone", gdzie opowiedział o swoich planach na 2020 rok.

Człowieku, jest tyle rzeczy, które planuję zrobić. Pracuję właśnie nad filmem. Skończyłem pisać scenariusz i szukam inwestorów i producentów.

Póki co nie wiemy na jakim etapie pozostają prace nad produkcją. Jednak obserwując tempo pracy Taylora jest całkiem prawdopodobne, że pierwsze szczegóły na temat horroru poznamy już w 2020 roku.

Slipknot w Polsce w 2020 roku

Taylor wraz z grupą Slipknot powróci do Polski na kolejny koncert. Muzycy zagrają 6 lutego 2020 roku w łódzkiej Atlas Arenie. W roli gościa specjalnego kapeli, wystąpi polska formacja Behemoth. Muzycy ostatni raz zagrali w naszym kraju w ramach Mystic Festivalu 2019 w krakowskiej TAURON Arenie.

Zobacz też: Slipknot zaprezentował klip do "Nero Forte". Czym tym razem zaskoczył zespół?

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.