Piosenka Slipknota zaśpiewana w 25 różnych stylach. Który z nich jest najlepszy? [WIDEO]

15.10.2019 14:36
Slipknot |undefined Fot. . kadr z wideo Slipknot - Psychosocial in 25 styles/YouTube

"Psychosocial" należy do najbardziej rozpoznawalnych piosenek zespołu Slipknot. Okazuje się, że utwór można zaśpiewać na masę różnych sposobów.

Kto z was kojarzy hit z 2003 roku "Dragostea din teï" mołdawskiego zespołu O-Zone? Prawdopodobnie większość z was. Jesteście ciekawi, jak ta kapela ma się do Slipknota? Jeden z YouTuberów postanowił stworzyć nagranie, na którym zaprezentuje jeden z hitów metalowej kapeli zaśpiewany w 25 różnych stylach. Fani mogą usłyszeć piosenkę m.in. w stylu O-Zone czy The Cure.

Piosenka Slipknota zaśpiewana w 25 różnych stylach. Który jest najlepszy?

Na kanale Ten Second Songs można znaleźć masę ciekawych filmików. Chłopak, który wykonuje znane piosenki w różnych stylach, ma na swoim koncie nie tylko cover Slipknota. Fani mogą posłuchać również "Welcome To The Black Parade" w 22 stylach czy przebój Billie Eilish "Bad Guy" w 20 ciekawych aranżacjach. Jak jednak prezentuje się "Psychosocial" Slipknota? Nagranie możecie obejrzeć poniżej.

Nagranie zrobiło na was wrażenie? Cóż, w sieci można znaleźć masę coverów słynnych wykonawców. Jednym z bardziej interesujących wykonań piosenki Slipknota było to, które zostało zagrane na mini zestawie perkusyjnym w... lodówce. 

Przeczytaj także

Okazuje się jednak, że raz na jakiś czas sami muzycy Slipknota odpalają YouTube'a i oglądają covery ich piosenek. Tak było w przypadku jednej nastolatki, która zagrała na perkusji jedną z piosenek słynnej grupy. Perkusista kapeli postanowił zaprosić 14-latkę na koncert i próbę zespołu. Marzenia jednak się spełniają.

Zobacz także: Slipknot ma w planach kolejny album. Co znajdzie się na nowej płycie? 

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.