Córka Ozzy'ego zachęca do pozostania w domu. Na czym polega akcja #StayHomeForOzzy?

25.03.2020 13:11
Ozzy Osbourne z córką Kelly|north Fot. Rex Features/East News

Kelly Osbourne nie chce siedzieć z założonymi rękami w czasach pandemii koronawirusa. Na czym polega jej akcja?

Córka Ozzy'ego Osbourne'a, wymyśliła akcję, by zachęcić wszystkich do pozostania w domu. Okazuje się, że Kelly bardzo tęskni za rodzicami, którzy obecnie są w domowej izolacji i postanowiła ich wesprzeć, ponieważ z powodu swojego wieku są w grupie ryzyka. Sprawdźcie, jak możecie wesprzeć rodzinę Ozzy'ego i zachęcić innych do pozostania w domu.

Córka Ozzy'ego zachęca do pozostania w domu. Na czym polega akcja #StayHomeForOzzy?

Kelly Osbourne na swoim Instagramie wyznała, że chciałaby podzielić się ze swoimi fanami jakąś pozytywną informacją, ale prawda jest taka, że ona sama się boi. Jej rodzice, szczególnie ojciec, są zagrożeni. Nie spodziewała się, że ich spotkanie, do którego doszło 3 tygodnie temu spowoduje tak długą rozłąkę. Kelly wyznała, że została w domu dla swoich rodziców i postanowiła innych zachęcić również do tego, by nie narażać osoby starsze, które mogą nie przeżyć zarażenia koronawirusem:

Musimy się poświęcić. Zostałam w domu dla mojej mamy i taty. Jeżeli nie macie dla kogo zostać w domu, to zostań w nim dla Ozzy'ego, pomóż poprawić humor mojemu tacie, który przechodzi kwarantannę. Opublikuj zdjęcie, na którym będziesz udawać Ozzy'ego i umieść hasztag #StayHomeForOzzy. 

 

Wielu artystów apeluje, by w miarę możliwości zostać w domu. Chronimy w ten sposób nasze zdrowie, jak również starsze i schorowane osoby, które są bardziej narażone.

Przeczytaj także

W social mediach niejednokrotnie możemy zobaczyć hashtag #ZostańWDomu , który ma nam przypominać, by bez potrzeby nie wychodzić z mieszkania. Polski rząd zakazał wychodzenia z domu, wyjątkiem jest wyjście do pracy, na zakupy lub spacer z psem. Pamiętajmy, by zachowywać bezpieczną odległość od innych osób oraz nie wychodzić do sklepu w porannych godzinach, bo właśnie wtedy większość starszych osób wybiera się na zakupy. 

Zobacz także: Dziewczynka namawia Polaków do zostania w domu. Rodzina śpiewa o koronawirusie i podbija sieć 

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.