Covery grup Bon Jovi i Chłopcy z Placu Broni w polskim talent show

12.11.2019 14:04
Twoja Twarz Brzmi Znajomo|undefined Fot. kadr z wideo

Posłuchajcie, jak wypadły covery w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W 10. odcinku talent show Twoja Twarz Brzmi Znajomo polskie gwiazdy wcieliły się zarówno w Britney Spears, Katie Melua, Kamila Bednarka, jak również wokalistę Imagine Dragons. Covery uczestników programu wypadły różnie, bo nie każdy potrafił idealnie udawać znane muzyczne osobistości. W ostatnim odcinku nie zabrakło rockowych akcentów i postanowiliśmy nieco przyjrzeć się tym coverom, które mogą zainteresować wielbicieli rocka.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Robert Koszucki jako wokalista Chłopców z Placu Broni

Aktor Robert Koszucki gra w serialu "Na dobre i złe", jak również ma na swoim koncie wiele ról w spektaklach m.in. w Teatrze 6. piętro czy we wrocławskim Teatrze Capitol. W programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo aktor wcielił się w Bogdana Łyszkiewicza z grupy Chłopcy z Placu Broni i wykonał cover "Kocham Wolność". Jak Robert Koszucki poradził sobie z tą rolą?

Przeczytaj także

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 12: Emilia Komarnicka-Klynstra jako Jon Bon Jovi

Emilia Komarnicka-Klynstra zagrała w serialach "Na dobre i na złe" oraz "Ranczo" i na swoim koncie ma również role w musicalach. Czy wokalne umiejętności pomogły jej w wykonaniu coveru Bon Jovi "It's My Life"? Dla kobiet podrabianie męskiego głosu jest bardzo trudne i niestety aktorka nie wypadła dobrze w tej roli.

Zobacz także: Ewelina Lisowska oskarżona o rasizm po programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jest odpowiedź wokalistki

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.