Członkowie Motley Crue są wściekli na nowy dokument o zespole. Będzie pozew?

19.06.2019 15:09
Motley Crue|undefined Fot. . shutterstock.com

Wygląda na to, że producentów nieautoryzowanego dokumentu o historii Motley Crue czeka trudny okres. Członkowie zespołu są wściekli na najnowszą produkcję.

Mowa o serii "Breaking the Band", która każdy odcinek poświęca innemu zespołowi. Jeden z epizodów opowiada historię Motley Crue. Członkowie rockowej grupy nie są jednak zadowoleni. Vince Neil i Nikki Sixx niemal od razu zareagowali na produkcję, która rzekomo jest przekłamana.

Członkowie Motley Crue wściekli na nowy dokument o zespole

Vince Neil i Nikki Sixx postanowili opublikować komentarz w sprawie krótkiego filmu dokumentalnego o zespole. Wokalista Motley Crue skupił się na zrelacjonowaniu części, w której jest mowa o jego odejściu z zespołu w 1992 roku:

"Breaking the Band" to pie*rzone wspomnienie managera Douga Thalera, który nie pamięta, że to on stoi za rozpadem zespołu. Zespół nie rozpadł się z powodu mojego zamiłowania do wyścigów samochodowych. Zespół rozpadł się, bo on był za dużą ci*ą, żeby powiedzieć: "Panowie, zróbmy tydzień przerwy, ochłońmy". To on zadzwonił do mnie i powiedział, że wylatuje z zespołu. Świetny management!

Przeczytaj także

Vince Neil zareagował bardzo emocjonalnie. Nikki Sixx jednak skwitował to krótko:

"Breaking the Band" nie uzyskało autoryzacji Motley Crue. Nasi prawnicy wyślą im odpowiednie pismo, żeby zaprzestać dalszych działań. @ReelzChannel to dno beczki

W kolejnym tweecie napisał:

Czy @ReelzChannel powinno ponosić odpowiedzialność za wypuszczanie programu bez autoryzacji tak wielu artystów? Jestem zawiedziony, że myślą, że mogą opowiadać naszą historię ŻYCIA tylko po to, żeby się sprzedawało [...] i bez naszej zgody.

Zobacz także: Motley Crue nie dołączy do Rock and Roll Hall of Fame ze względu na swoje zachowanie?

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.