Czy Behemoth zabrzmiał znajomo?

Magda Słomka
28.09.2015 07:56
Czy Behemoth zabrzmiał znajomo? Fot. kadr z wideo

Polsat zapłonął... W programie „Twoja twarz brzmi znajomo” jedna z uczestniczek postanowiła poszaleć i udawała Nergala. Jak to wyglądało?

Nie wiesz jak zaszokować mamę, kolegę, nauczyciela czy (jeśli jesteś troszkę sławny) publiczność? Przebierz się za blackmetalowca! Wysmaruj twarz węglem albo kredą, ubierz się w czarny kubraczek i – rzecz obowiązkowa – potrzymaj przez chwilę nad głową chiński plastikowy miecz. To dzięki niemu Twoją twarz (która brzmi znajomo?) otuli zimna paćka z dżemu wiśniowego (krew).

Tak zrobiła uczestniczka programu rozrywkowego „Twoja twarz brzmi znajomo”, który polega na tym, że znane i mniej znane osoby udają na scenie kogoś innego. Zobaczcie, jak wygląda Monika Dryl w szatańskim z założenia wydaniu „śpiewając” utwór „Lucifer” zespołu Behemoth!

Miny sędziów oraz publiczności – bezcenne...

Zaimponowało Ci to wykonanie? Chcesz być bardziej mroczny dzięki telewizji Polsat? Antyradio.pl ci pomoże! Sprawdź, jak stać się blackmetalowcem, graj później na ulicy z bólem serca, jedź do Pragi, by zaprezentować szatańską kołysankę na ukulele, wychowaj dzieci w piekielnym duchu, a jak już poczujesz się, jakby ogarnął Cię mrok, sprawdź co nabroili Twoi nowi bracia czytając zestawienie 10 zbrodni blackmetalowców.

Śmiać się czy płakać?

Magda Słomka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.