Czy Chris Adler opuści Megadeth?

Aleksandra Degórska
16.06.2016 13:28
|north Fot. Los Angeles Times / Polaris / East News; AP / link / East News

Dave Mustaine już niebawem zdecyduje co dalej z perkusistą, który ma zbyt wiele muzycznych obowiązków.

Jak wiadomo częste zmiany składu Megadeth to nic nowego. W 2015 roku do kapeli dołączył bębniarz Chris Adler zastępując Shawna Drovera oraz gitarzysta Kiko Loureiro.

W jednym z wywiadów Dave Mustaine odniósł się do nieco problematycznej sytuacji z perkusistą. Chris Adler z powodu koncertów wraz z Lamb of God nie mógł wybrać się z Megadeth w trasę i został zastąpiony przez Dirka Verbeurena z Soilwork.

Dave Mustaine chwali sobie bębniarza, czy więc Adler zostanie w szeregach kapeli? Ze słów lidera formacji można wywnioskować, że bierze on pod uwagę taką możliwość:

Nadal próbujemy wykombinować co zrobimy w kwestii perkusisty. To wspaniale mieć teraz Dirka, świetnie z nim się gra. Tak więc nie brakuje dobrych muzyków i zdecydujemy już niebawem.

Należy zatem zaczekać na oficjalne informacje dotyczące składu zespołu, bo jak widać, już niedługo może dojść do zmian.

Posłuchajcie, co jeszcze w wywiadzie powiedział muzyk:

Jak na razie Dave Mustaine jest zadowolony z współpracy z muzykami, z którymi obecnie koncertuje:

Uważam, że teraz nasze sprawy mają się dobrze. W kapeli panuje fajna atmosfera, wszyscy dobrze się dogadują. Mamy dobrą zabawę podróżując po świecie.

Na pewno dumą go napawa fakt, że najnowszy krążek „Dystopia” trafił na 3. miejsce amerykańskiej listy Billboard 200:

Gdy zajmujesz się muzyką - czasem trafiasz w rynek, czasem nie. Tym razem jednak nam się udało. Jestem bardzo wdzięczny, że fani oraz krytycy w taki sposób odebrali tę płytę. Jest to bardzo satysfakcjonujące.

Piętnasty studyjny krążek „Dystopia” pojawił się 22 stycznia 2016 roku. Z tej płyty pochodzą takie utwory, jak „Fatal Illusion”, „Dystopia”, „The Threat Is Real”, „Poisonous Shadows” czy „Post American World”.

Chcielibyście, żeby Chris Adler został w Megadeth?

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.