Dave Gahan & Soulsavers wydali nowy album. Posłuchajcie płyty ''Imposter''

12.11.2021 12:47
Dave Gahan Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

12 listopada ukazała się najnowsza płyta Dave'a Gahana i Soulsavers ''Imposter''. Posłuchajcie, jak brzmi ten materiał.

Dave Gahan i Soulsavers zaczęli zapowiedzi swojego albumu od coveru "Metal Heart" zespołu Cat Power. Na płycie "Imposter" pojawiły się piosenki m.in. Neila Younga, Boba Dylana, PJ Harvey, Charliego Chaplina i Marka Lanegana. Wszystkie utwory mają dla Dave’a głębokie znaczenie, czyniąc „Imposter” odzwierciedleniem jego drogi – historią opowiedzianą przez innych, ale przy pomocy własnego głosem.

Polecamy

Dave Gahan & Soulsavers wydali album ''Imposter''. Jak brzmi ta płyta?

Album "Imposter" został nagrany na żywo z dziesięcioosobowym zespołem w słynnym Shangri-La Recording Studio w Malibu w listopadzie 2019. W wywiadzie z Chrisem Blackiem, Dave Gahan zaznaczył: 

Był to pierwszy raz, kiedy wszyscy byliśmy w jednej przestrzeni. Mieliśmy sporo szczęścia… Codzienne przyjazdy do Shangri-La były magiczne. Piliśmy kawę, wchodziliśmy [do studia] i zaczynaliśmy pracę.

Posłuchajcie, jak brzmi najnowsza płyta od Dave'a Gahana i Soulsavers:

Posłuchaj podcastu

''Imposter'' to ich trzeci album po krążku ''Angels & Ghosts'' (2015) i ich pierwszym wydawnictwie ''The Light the Dead See'' (2012). Jak na razie nie wiadomo, czy muzycy postanowią promować swój najnowszy materiał na koncertach.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.